


Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Bézs steppelt ágytakaró 220x230 cm Autumn Patchwork Geo – Catherine Lansfield
| Szélesség: | 220 cm |
|---|---|
| Mélység: | 230 cm |
| Származási hely | CN |
|---|---|
| Anyag összetétele és típusa | Poliészter |
| Ágytakaró tulajdonságai | Steppelt |
| Súly | 1.565 kg |
| Méret | 220x230 |
| Hosszúság | 230 cm |
| Kollekció | Patchwork Geo |
| Minta | Etnikus/geometrikus |
| Minőség | Basic |
| Ápolás | Szárítógépbe alkalmas/mosás 40°C-on |
| Anyag specifikáció | 100% poliészter |
| Szín | Bézs/színes |
| Gyártó | Catherine Lansfield |
Felhasználói értékelések
Szép hatalmas takaró, csak az égetett steppelés miatt ne lenne ilyen olcsó hatása. A minta meseszép, a nyomás tiszta, a vonalai nincsenek megfolyva, a színek megfelelnek a fotón lévőnek, szép élénkek. A fehér részek talán "fehérebbek" mint a fotón, nincs az az enyhe törtfehér árnyalata. Az anyaga viszont egyáltalán nem passzol a takaró mintájához és hangulatához. Túl sima, túl csúszós, kicsit műanyag érzete van. Szóval emiatt csalódás picit. Látványra szép, érzetre nem annyira.
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu

Pamut, egyszemélyes ágyra
Raktáron
Pamut
Raktáron
Pamut
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra
Raktáron
Pamut
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
220×240 cm
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
220×240 cm
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
220×230 cm, pamut
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Franciaágyra
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
200×220 cm, pamut
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Pamut
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
132×240 cm
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron

Porcelán
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
400×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, klasszikus
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre

25×17×22 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
179×238×118 cm, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
130×160 cm

Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
46×28×34 cm, műanyag, fedéllel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Állványok
Raktáron