



A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 28 180 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Fehér-kék steppelt ágytakaró 220x230 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
| Szélesség: | 220 cm |
|---|---|
| Mélység: | 230 cm |
| Származási hely | PK |
|---|---|
| Anyag összetétele és típusa | Polypamut |
| Ágytakaró tulajdonságai | Steppelt |
| Súly | 0 kg |
| Méret | 220x230 |
| Hosszúság | 230 cm |
| Tanúsítványok és szabványok | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Kollekció | Lucie Floral Frill |
| Minta | Virágos/kockás |
| Minőség | Basic |
| Ápolás | Kémiailag nem fehéríthető/mosógépben mosható/mosás 40°C-on/szárítógépbe alkalmas |
| Anyag specifikáció | 52% Polyester/48% Pamut |
| Szín | Fehér/kék |
| Gyártó | Catherine Lansfield |
Felhasználói értékelések
Ez az a stílus, amit szeretek, és kedvező áron. Ajánlom.

140×200 cm, egyszemélyes ágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
220×240 cm
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
140×200 cm, egyszemélyes ágyra
Raktáron
140×200 cm, egyszemélyes ágyra, átmérő
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, franciaágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
220×230 cm, pamut
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Egyszemélyes ágyra
Raktáron
240×260 cm

Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
220×230 cm
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra
Raktáron
Pamut
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Pamut
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
220×240 cm, franciaágyra
Raktáron
Franciaágyra
Raktáron
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pumpás, álló
Raktáron
Állványok
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron

Műanyag, élelmiszer tároló doboz, - szettek
Raktáron
⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
200×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
LED, dimmelhető, E27
Raktáron
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú


160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
8×30×10 cm, egyenes
Raktáron
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
63×41×23 cm, matt, egyenes
Raktáron

90×200 cm, felfekvés elleni, hab
Raktáron