









Méretek 120×180 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A stílusos Eugene szőnyeget nem csak a beltérben lehet elhelyezni! Ez az időtlen darab beltérre és kültérre is alkalmas. Eredeti dizájnjának és meleg színárnyalatainak köszönhetően minden helyiséget meghitt hangulatúvá tesz. A minőségi szintetikus szálak és a gondos kivitelezés hosszú élettartamot és kivételes időjárás-állóságot garantálnak. A szőnyeg taszítja a szennyeződéseket és könnyen tisztítható (egyszerűen csak szőnyegtisztítóval tisztítsd ki). Jó tudni: A szőnyeg padlófűtéses helyiségekbe is alkalmas.
| Szélesség: | 120 cm |
|---|---|
| Mélység: | 180 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Szál hossza | Hosszú / shaggy, Közepes |
| Minta | Virágos |
| Származási hely | EG |
| Anyag összetétele és típusa | Poliészter/polipropilén |
| Vastagság | 0.3 cm |
| Szálhosszúság | Szál nélküli |
| Forma | Szögletes |
| Súly | 2.2 kg |
| Hosszúság | 180 cm |
| Tanúsítványok és szabványok | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Elhelyezés | Kültér/beltér |
| Gyártás típusa | Gépi szövésű |
| Szélek típusa | Varrott |
| Szálak típusa | Hurkolt (Egyenletes) |
| Kollekció | 1767 |
| Minőség | Premium |
| Sűrűség | 910 g/m² |
| Textil sűrűsége | Alacsony |
| Jellemzők | Robotporszívóval tisztítható/padlófűtésnél is használható |
| Ápolás | Rendszeres porszívózás javasolt/professzionális tisztítást igényel |
| Hátsó oldal anyaga | Latex |
| Anyag specifikáció | 30% poliészter/70% polipropilén |
| Szín | Okkersárga |
| Gyártó | Villeroy&Boch |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
Gyönyörű, érdekes szőnyeg kültéri terekbe.
Valószínűleg a márka árát fizettem meg, a minőség bár rendben van, nem kiugró. Ezen az áron nem venném meg újra.
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
Jó minőségű
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
Egyedi mintázatú, kellően strapabíró szőnyeg. A hirdetett arany szín inkább homokbézs különböző világos és sötét árnyalatokban, de ez nem probléma, így is érdekes.
A bejárati folyosómon van, az oldalán lévő céges matricával exkluzív megjelenést kölcsönöz.

200×280 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
RaktáronIngyenes szállítás
120×180 cm, kültéri, virágmintás
Raktáron
160×230 cm, juta, absztrakt mintás
RaktáronIngyenes szállítás
Poliészter, beltéri, darabonként rendelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×230 cm, szőtt, virágmintás
RaktáronIngyenes szállítás
160×230 cm, juta, absztrakt mintás
Raktáron
Kültéri, egyszínű, darabonként rendelhető
Raktáron
⌀ 120 cm, kerek, beltéri
Raktáron

160×230 cm, kültéri, hosszú / shaggy

160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

⌀ 160 cm, kerek, beltéri
Raktáron
⌀ 120 cm, kerek, egyszínű
Raktáron
Kültéri, virágmintás, darabonként rendelhető
Raktáron
80×200 cm, futószőnyeg, beltéri
Raktáron
200×280 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
160×230 cm, egyszínű, beltéri
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

70×70 cm, ⌀ 70 cm, kerek, juta
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
RaktáronIngyenes szállítás
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

⌀ 120 cm, kerek, absztrakt mintás

160×230 cm, kültéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Kültéri, futószőnyeg, virágmintás
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Porcelán
Raktáron
52×100 cm, virágos, darabonként


100×135 cm, nyári
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
120×170 cm, klasszikus, téglalap alakú

52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Szabadon álló
RaktáronIngyenes szállítás
132×240 cm
Raktáron
Fém, fedővel
Raktáron
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
63×41×23 cm, matt, egyenes
Raktáron
15×15×39 cm, kültéri
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
- készletek
Raktáron
41×90×200 cm, fenyő, fa

108×50×26 cm, fém, álló
Raktáron