


Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Ideal Lux márkától származik, raktárunkban van, ára 21890.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 3 W |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Foglalat | G9 |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 3 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 15000 h |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 370 lm |
| Típus | Fali lámpa |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 30 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 4 W |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Hely | Hálószoba/Előszoba/Nappali |
| Stílus | Egyéb |
| Alak | Kerek |
| Series | BINOMIO Ideal Lux, LINGOTTO Ideal Lux |
| Gyártó | Ideal Lux |

Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konnektoros, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Raktáron

Modern stílusú, konnektoros, fém
Raktáron
Hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, retró
Raktáron
Üveg, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, műanyag
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, ipari stílusú
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Modern stílusú, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, retró, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
Raktáron

LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, csipeszes
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Bronz, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, klasszikus
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobaba és nappaliba, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás