








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern mennyezeti lámpa állítható fényhőmérséklettel. Különleges LED fényforrással rendelkezik, amely kapcsolóval szabályozható a színhőmérséklet (3000K, 4000K vagy 6500K). Az IP65 védettségi osztálynak köszönhetően por- és nedvességálló, így ideális beltéri és kültéri használatra egyaránt. A lámpa acél szerelőkarral és gyorscsatlakozóval van felszerelve, ami megkönnyíti és felgyorsítja a telepítést.
| Típus | Mennyezeti |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Anyag | Fém |
| Feszültség | 230V |
| Hely | Kert és utak |
| Funkció | LED technológia |
| Alak | Kerek |
| Behatolás védettség | IP65 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 80 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K/4000 K/6500 K |
| A teljes fényáram | 1150 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 110 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 30000 ON/OFF |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Stílus | Egyéb |
| Series | BENO ECO Kanlux |
| Gyártó | Kanlux |

230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti, fém
Raktáron
Fali
Raktáron
Mennyezeti, fém
Raktáron
Mennyezeti, fém
Raktáron
Fali
Raktáron
Fali, talajba építhető
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, műanyag
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali
Raktáron
Fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás

Fali, fém
Raktáron
Mennyezeti, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, kristály
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás