


Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A teljes műanyagból készült, modern stílusú Halden kültéri fali lámpa fekete színben, fehér búrával rendelkezik. Ez a letisztult dizájnú lámpa teraszra vagy a ház külső falára szerelhető, ahol biztonságos közlekedéshez szükséges világításra van igény. A Halden lámpa beépített, 9W teljesítményű LED fényforrással rendelkezik, amely 640 lumen fényáramot biztosít, és élettartama 25 000 óra. A lámpa színhőmérséklete 4000 K, így természetes fehér fényt bocsát ki. Ennek a téglatest alakú kültéri lámpának a méretei a következők: szélesség 170 mm, magasság 80 mm, falhoz való távolság 46 mm. IP65 védettséggel rendelkezik, ami teljesen zárt és védett a szilárd anyagok, szennyeződések, valamint alacsony nyomású vízsugarak ellen. A Halden kültéri fali lámpára 5 év garanciát vállalunk.
| Típus | Fali, Talajba építhető |
|---|---|
| Anyag | Műanyag |
| Feszültség | 230V |
| Behatolás védettség | IP65 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 9 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 9 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 45 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 640 lm |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 9 W |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak |
| Funkció | LED technológia |
| Alak | Négyszögletes |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Series | OUTDOOR WALL Rabalux, HALDEN Rabalux |
| Gyártó | Rabalux |

Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Függő
Raktáron


Álló, talajba építhető
Raktáron

Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás

Függő, műanyag
Raktáron
Fali
Raktáron
Álló, fa
Raktáron
Álló
Raktáron
Álló, fém
Raktáron
Függő, fém
Raktáron

Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, bronz
Raktáron
Fali
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Fali, műanyag
Raktáron



Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Raktáron
Álló, fém
Raktáron
Talajba építhető
Raktáron

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás