Ajánljuk
Előző árak
- 2026. 05. 31. - 7034 Ft
- 2026. 04. 17. - 7034 Ft
- 2026. 03. 17. - 8820 Ft
- 2026. 03. 10. - 8830 Ft
- 2026. 03. 05. - 8253 Ft
- 2026. 02. 24. - 9709 Ft
- 2026. 02. 20. - 8253 Ft
- 2026. 02. 16. - 9709 Ft
- 2026. 02. 14. - 8253 Ft
- 2026. 01. 29. - 9709 Ft
- 2026. 01. 23. - 8253 Ft
- 2026. 01. 16. - 8447 Ft
- 2026. 01. 10. - 8440 Ft
- 2025. 12. 08. - 8253 Ft
- 2025. 11. 21. - 8240 Ft
- 2025. 11. 11. - 8250 Ft
- 2025. 11. 07. - 8738 Ft
- 2025. 10. 28. - 9709 Ft
- 2025. 10. 25. - 8350 Ft
- 2025. 10. 13. - 9709 Ft
- 2025. 10. 10. - 8350 Ft
- 2025. 07. 30. - 9709 Ft
- 2025. 07. 25. - 8350 Ft
- 2025. 07. 15. - 9709 Ft
- 2025. 07. 11. - 8350 Ft
- 2025. 07. 02. - 9709 Ft
- 2025. 06. 20. - 8058 Ft
- 2025. 06. 13. - 9709 Ft
- 2025. 06. 04. - 8730 Ft
- 2024. 08. 30. - 8139 Ft
- 2024. 08. 25. - 6918 Ft
Termékleírás
Jó tudni: A párnahuzatot mindig abból a maradék anyagból varrják, amelyből az ágytakaró készült. Ha az ágytakaró folyamatos mintázattal rendelkezik, amely fokozatosan változik, a huzat mintája eltérhet a termékképen láthatótól. Azonban mindig olyan mintázatról van szó, amely az ágytakaró valamelyik részén megtalálható, és a termékek így jól illenek egymáshoz.
Méretek
| Szélesség: | 140 cm |
|---|---|
| Mélység: | 220 cm |
Specifikációk
| Szín | Szürke |
|---|---|
| Típus | Egyszemélyes ágyra |
| Egyéb típusok | Ágytakaró és párnahuzat szett |
| Anyag összetétele és típusa | Poliészter |
| Ágytakaró tulajdonságai | Steppelt |
| Párnahuzatok száma | 1 |
| Súly | 1 kg |
| Készlet | Párnahuzat mellékelve |
| Méret | 140x220 |
| Hosszúság | 220 cm |
| Párna mérete | 45x45 |
| Párna zárása | Cipzáros |
| Minta | Geometrikus |
| Minőség | Basic |
| Sűrűség | 250 g/m² |
| Ápolás | Mosás 40°C-on/kémiailag nem fehéríthető |
| Anyag specifikáció | 100% poliészter |
| Gyártó | My House |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Szép, elégedett vagyok.
A takaró gyönyörű, gondosan elkészített.
Olyan amit vártam.
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
Pléd és párnahuzat szett - a pléd rendben volt, azonban a párnahuzat fényképe nem felel meg a fotónak.
A(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Röviditalos pohár szett 6 db-os 50 ml – Lyngby Glas
Feles, - készletek
Raktáron
Matt fekete acél WC-papír tartó állvány Rivalta – Wenko
Átmérő, állványok, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Poligyanta mosogatóeszköz tartó Resa – Wenko
Pumpás, álló, átmérő
Raktáron
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Átmérő, állványok, fém
Raktáron
Krémszínű gyerek szőnyeg 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, játszó, klasszikus
Raktáron
Kék-bézs szőnyeg 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, modern stílusú, szőtt
Raktáron
Ezüstszínű krómozott acél WC-papír tartó állvány – Wenko
Átmérő
Raktáron
Aranyszínű rozsdamentes acél pedálos szemetes 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
Impregnált, poliészter, virágos

Öntöttvas serpenyő ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Átmérő

Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári, poliészter
Raktáron
Fényes ezüstszínű öntapadós rozsdamentes acél fürdőszobai polc Genova – Wenko
8×30×11 cm, egyenes, átmérő
Raktáron
4 évszakos paplan 200x200 cm Medium – Bonami Essentials
Egész évben használható, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható, szettek
Raktáron
Terrakotta színű asztali lámpa papír zsinór búrával (magasság 40 cm) Alev – Opviq lights
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
Meleg színű LED szálas szabályozható izzó E27, 4 W Soft Glow – Star Trading
LED, körte, dimmelhető
Raktáron
Közepes keménységű hőszabályozó rugós matrac 140x200 cm Memory Luna – Bonami Selection
21×140×200 cm, felfekvés elleni, rugós
Raktáron
