Nagyon szép.😍
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
Méretek 220×240 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Jó tudni: A párnahuzatot mindig abból a maradék anyagból varrják, amelyből az ágytakaró készült. Ha az ágytakaró folyamatos mintázattal rendelkezik, amely fokozatosan változik, a huzat mintája eltérhet a termékképen láthatótól. Azonban mindig olyan mintázatról van szó, amely az ágytakaró valamelyik részén megtalálható, és a termékek így jól illenek egymáshoz.
| Szélesség: | 220 cm |
|---|---|
| Mélység: | 240 cm |
| Egyéb típusok | Ágytakaró és párnahuzat szett |
|---|---|
| Anyag összetétele és típusa | Poliészter |
| Ágytakaró tulajdonságai | Steppelt |
| Párnahuzatok száma | 2 |
| Súly | 1.6 kg |
| Készlet | Párnahuzat mellékelve |
| Méret | 220x240 |
| Hosszúság | 240 cm |
| Párna mérete | 45x45 |
| Párna zárása | Cipzáros |
| Minta | Geometrikus |
| Minőség | Basic |
| Sűrűség | 250 g/m² |
| Ápolás | Mosás 40°C-on/kémiailag nem fehéríthető |
| Anyag specifikáció | 100% poliészter |
| Szín | Szürke |
| Gyártó | My House |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
Nagyon szép.😍
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
Színbeli szempontból tetszik, viszont zavar, hogy elektromosan feltöltődik.
Átlagos ár és minőség.
Mosás után nagyon gyűrött lesz
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
Könnyen kezelhető!
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu

200×220 cm, franciaágyra
Raktáron
Franciaágyra
Raktáron
Franciaágyra
Raktáron

220×240 cm
Raktáron
Pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
220×230 cm, pamut
Raktáron
Pamut
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
220×240 cm
Raktáron
220×240 cm
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron

Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
200×210 cm, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Franciaágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
220×230 cm
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
132×240 cm
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron

Porcelán
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
400×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, klasszikus
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre

25×17×22 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
179×238×118 cm, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
130×160 cm

Állványok
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
46×28×34 cm, műanyag, fedéllel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron