
Modern fekete spotlámpa 1 fázisú sínrendszerhez 9W 3000K - Magnetic Gert
LED, modern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Brilliant márkától származik, raktárunkban van, ára 7390.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Típus | Felületre szerelhető |
| Szín | Fehér |
| Feszültség | 230V |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali/Előszoba |
| Funkció | LED technológia |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 4 W |
| Izzók száma | 4 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 4 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 25 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 1400 lm |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 16 W |
| Series | AKMA Brilliant, RETRO Briloner, PLAXICO Brilliant |
| Gyártó | Brilliant |

LED, modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Okos, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, felületre szerelhető
RaktáronModern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállításModern stílusú, fém
Raktáron

Modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronModern stílusú, ipari stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető, fém
Raktáron
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Süllyesztett, billenthető, fém
Raktáron
Modern stílusú
Raktáron
Üveg, modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú
Raktáron
Modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás

LED, süllyesztett, fém
Raktáron
Süllyesztett
Raktáron
230V, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, felületre szerelhető, fém
Raktáron
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
Raktáron

LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, csipeszes
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Bronz, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, klasszikus
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobaba és nappaliba, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás