



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
2 darabos napelemes lámpakészlet a kert megvilágításához. Hatékony töltést biztosít a napsütés energiájával. Környezetbarát, energiatakarékos megoldás a napenergia felhasználásával. A lámpát egyszerűen a kívánt helyre kell helyezni, fontos, hogy a napelem napközben közvetlen napsütésnek legyen kitéve. A lámpa automatikusan bekapcsol alkonyatkor, így biztonságot és kényelmet nyújt. Kellemes meleg fény vagy RGB választható színskála segít megteremteni a hangulatot. Beépített AA akkumulátor - 600mAh kapacitás, hosszú üzemidőt és megbízható teljesítményt garantál. Ideális lépcsők, teraszok, korlátok, falak és oszlopok megvilágításához.
| Szolár | Igen |
|---|---|
| Típus | Fali, Talajba építhető |
| Hely | Kert és utak |
| Funkció | LED technológia/Szolár technológia/RGB |
| Alak | Négyszögletes |
| Behatolás védettség | IP65 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 1 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 1 W |
| Színhőmérséklet | 3500 K |
| A teljes fényáram | 7 lm |
| Kapacitás | 600 mAh |
| Darabszám a csomagban | 2 |
| Feszültség | 1,2 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 3 |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 1 W |
| Series | SOLAR Immax |
| Gyártó | Immax |

Fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, talajba építhető
Raktáron
Szolár, fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, műanyag
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, talajba építhető, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Szolár
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron

Mennyezeti, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető
Raktáron
Mennyezeti
Raktáron
Mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, szolár, fali
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Asztali
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás