



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Výrobce po 1 ks márkától származik, raktárunkban van, ára 9690.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Típus | Fali |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Funkció | LED technológia |
| Behatolás védettség | IP54 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 14 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 14 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 65 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 870 lm |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 14 W |
| Series | LEO Lutec |
| Gyártó | Výrobce po 1 ks |

Szolár
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Álló
Raktáron
Álló
Raktáron
Álló, fém
Raktáron
Szolár, műanyag
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Álló, fém
Raktáron
Álló, fém
Raktáron
Szolár, álló, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, talajba építhető, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, 230V, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron

Szolár, fém
Raktáron
Álló, fém, műanyag
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás

230V, fém
Raktáron
Álló, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Fali
Raktáron
Fali, talajba építhető, 230V
Raktáron
230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Álló, műanyag
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás