Ajánljuk
Putz fehér mennyezeti LED lámpa, ⌀ 40 cm - Reality
Előző árak
- 2026. 05. 31. - 11 610 Ft
- 2026. 04. 19. - 11 610 Ft
- 2026. 03. 06. - 11 382 Ft
- 2026. 01. 16. - 12 850 Ft
- 2025. 11. 28. - 10 712 Ft
- 2025. 11. 25. - 8700 Ft
- 2025. 11. 22. - 11 382 Ft
- 2025. 11. 07. - 12 051 Ft
- 2025. 10. 13. - 13 390 Ft
- 2025. 10. 10. - 11 515 Ft
- 2025. 05. 04. - 13 390 Ft
- 2025. 04. 24. - 11 050 Ft
- 2025. 04. 15. - 12 690 Ft
- 2025. 04. 10. - 10 913 Ft
- 2025. 03. 25. - 12 690 Ft
- 2025. 03. 21. - 10 913 Ft
- 2025. 02. 15. - 12 690 Ft
- 2025. 02. 13. - 10 913 Ft
- 2025. 01. 28. - 12 690 Ft
- 2025. 01. 24. - 10 786 Ft
- 2025. 01. 21. - 12 690 Ft
- 2025. 01. 17. - 11 167 Ft
- 2025. 01. 04. - 12 690 Ft
- 2024. 12. 18. - 9898 Ft
- 2024. 12. 10. - 12 690 Ft
- 2024. 12. 09. - 10 406 Ft
- 2024. 12. 06. - 10 786 Ft
- 2024. 12. 03. - 12 690 Ft
- 2024. 11. 28. - 10 152 Ft
- 2024. 11. 26. - 12 090 Ft
- 2024. 11. 22. - 10 276 Ft
- 2024. 11. 19. - 12 090 Ft
- 2024. 11. 15. - 10 881 Ft
- 2024. 11. 12. - 12 090 Ft
- 2024. 11. 08. - 10 881 Ft
- 2024. 10. 30. - 12 090 Ft
- 2024. 10. 29. - 10 276 Ft
- 2024. 10. 29. - 9914 Ft
- 2024. 10. 28. - 10 276 Ft
- 2024. 10. 27. - 9914 Ft
- 2024. 10. 27. - 10 276 Ft
- 2024. 10. 27. - 9914 Ft
- 2024. 10. 27. - 10 276 Ft
- 2024. 10. 21. - 12 090 Ft
- 2024. 10. 20. - 10 276 Ft
- 2024. 10. 13. - 12 090 Ft
- 2024. 08. 01. - 9679 Ft
- 2024. 08. 01. - 12 090 Ft
- 2024. 07. 28. - 10 276 Ft
- 2024. 07. 26. - 12 090 Ft
- 2024. 04. 15. - 10 469 Ft
- 2024. 03. 19. - 13 090 Ft
- 2024. 03. 14. - 11 126 Ft
- 2024. 03. 10. - 13 090 Ft
- 2024. 03. 08. - 11 126 Ft
- 2024. 03. 06. - 13 090 Ft
- 2024. 03. 05. - 13 190 Ft
- 2024. 02. 27. - 11 490 Ft
- 2024. 02. 22. - 9766 Ft
Termékleírás
A Trio lámpák egyedi megjelenést adnak a belső térnek, és a legjobb fényben tüntetik fel otthonod. A Trio márkáról: Szakterülete a modern és elegáns világítás . Olyan minőségi anyagokat használ, mint a természetes fa, a kerámia és az üveg . Válassz az otthonodba illő, egyszerűen és tisztán megtervezett lámpák széles választékából!
Specifikációk
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Fő anyag | Műanyag |
| Stílus | Modern |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Forma | Kerek |
| Izzók száma | Egy, Több |
| Ökológiai | Igen |
| Szín | Szürke |
| Anyag | Műanyag |
| Energiafogyasztás | 15 W |
| Típus | LED |
| Súly | 1.4 kg |
| Lámpabúra átmérője | 40 cm |
| Izzók mellékelve | Igen |
| Kollekció | Putz |
| Védelem foka | IP20 |
| Minőség | Extra |
| Ápolás | Tisztítás nedves törlőruhával |
| Lámpabúra anyaga | Műanyag |
| Konstrukció anyaga | Műanyag |
| Gyártó | Reality |
A(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Röviditalos pohár szett 6 db-os 50 ml – Lyngby Glas
Feles, - készletek
Raktáron
Matt fekete acél WC-papír tartó állvány Rivalta – Wenko
Átmérő, állványok, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Poligyanta mosogatóeszköz tartó Resa – Wenko
Pumpás, álló, átmérő
Raktáron
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Átmérő, állványok, fém
Raktáron
Krémszínű gyerek szőnyeg 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, játszó, klasszikus
Raktáron
Kék-bézs szőnyeg 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, modern stílusú, szőtt
Raktáron
Ezüstszínű krómozott acél WC-papír tartó állvány – Wenko
Átmérő
Raktáron
Aranyszínű rozsdamentes acél pedálos szemetes 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
Impregnált, poliészter, virágos

Öntöttvas serpenyő ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Átmérő

Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári, poliészter
Raktáron
Fényes ezüstszínű öntapadós rozsdamentes acél fürdőszobai polc Genova – Wenko
8×30×11 cm, egyenes, átmérő
Raktáron
4 évszakos paplan 200x200 cm Medium – Bonami Essentials
Egész évben használható, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható, szettek
Raktáron
Terrakotta színű asztali lámpa papír zsinór búrával (magasság 40 cm) Alev – Opviq lights
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
Meleg színű LED szálas szabályozható izzó E27, 4 W Soft Glow – Star Trading
LED, körte, dimmelhető
Raktáron
Közepes keménységű hőszabályozó rugós matrac 140x200 cm Memory Luna – Bonami Selection
21×140×200 cm, felfekvés elleni, rugós
Raktáron






















