



Méretek 100×140 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Műanyag - polipropilén (átlátszó) Méretek Szélesség: 100 cm Hosszúság: 140 cm Vastagság: 0,5 mm Súly: 1,5 kg Kialakítás Félig átlátszó Védi a padlót a karcolásoktól és kopástól Az egyik oldala matt, a másik sima, lekerekített sarkokkal A szennyeződések vagy kiömlött folyadékok könnyen eltávolíthatók a padlóvédőről, elég nedves ruhával áttörölni Használható irodákban, otthonokban és mindenhol, ahol a padló ki van téve sérülésnek Kisebb helyi elszíneződések előfordulhatnak, amelyeket a csomagolás vagy szállítás okozhat, de a funkciót nem befolyásolják Helyezze a padlóvédőt a durva felével lefelé a padlóra
| Szélesség: | 100 cm |
|---|---|
| Mélység: | 140 cm |
| Elhelyezés | Beltér |
|---|---|
| Méret | Darabáru |
| Anyag típus | Szintetikus |
| Anyag | Polipropilén |
| Termék színe | Fehér |
| Anyaga | Polipropilén |
| Hosszúság | 140 cm |
| Súly | 1,5 kg |

100×140 cm, egyszínű, beltéri
Raktáron
Kültéri, modern stílusú, futószőnyeg

⌀ 120 cm, kerek, egyszínű
Raktáron
Kültéri, gyapjú, kézzel szőtt
Ingyenes szállítás
Beltéri, darabonként rendelhető, téglalap alakú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Futószőnyeg, beltéri, darabonként rendelhető
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Beltéri, darabonként rendelhető, téglalap alakú
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, matt, fa
Raktáron
18×120×200 cm, rugós, hab
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
20×160×200 cm, rugós, hab
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
88×169 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron
Húsvéti, krepp, mikroszálas
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
18×160×200 cm, rugós, hab
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron