





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Alá szerelhető lámpatest energiatakarékos LED fényforrással. Állítható színhőmérséklet: 3000K, 4000K és 6500K. A színhőmérséklet egyszerűen váltható a lámpatest testén található kapcsolóval. A második kapcsoló a lámpa be- és kikapcsolására szolgál. Közvetlen csatlakozás sorkapocson keresztül.
| Típus | LED |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 36 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Színhőmérséklet | 4000/6500/3000 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 3600 lm |
| Funkció | Kapcsoló a világítótesten/LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 250 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 36 W |
| Hely | Konyha |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 36 W |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Bekötés módja | Közvetlen bekötés |
| Stílus | Egyéb |
| Series | ZSV Top Light, ZSP Top Light |
| Gyártó | Top Light |

LED
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás

LED, semleges fényű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mozgásérzékelős, szolár, fali
Raktáron
Középfehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül, szabálytalan formájú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Okos
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fa, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, konyhába
RaktáronIngyenes szállítás