







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Fénycsöves lámpatest magas IP-védettséggel (IP65).A lámpatest porálló – műszaki felhasználásra ideális.A csomag tartalmaz 1 db LED fénycsövet.
| Típus | LED |
|---|---|
| Stílus | Klasszikus |
| Behatolás védettség | IP65 |
| Foglalat | G13 |
| Izzó típusa | T8 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 125 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 1800 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| A fényforrás átlagos élettartama | 10000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 10000 ON/OFF |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Hely | Kert és utak/Garázs |
| Funkció | LED technológia |
| Series | HERMETIC Kobi, FLUO Kobi |
| Gyártó | Kobi |

LED
Raktáron
LED, semleges fényű
Raktáron
LED, semleges fényű
Raktáron
LED, semleges fényű
Raktáron
LED
RaktáronIngyenes szállítás
LED, meleg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LED, meleg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LED
RaktáronIngyenes szállítás
LED, semleges fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LED, semleges fényű
Raktáron
LED, meleg fényű
RaktáronIngyenes szállítás

LED, meleg fényű
Raktáron
LED
Raktáron
LED, meleg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LED, semleges fényű
Raktáron
LED, hideg fényű
Raktáron
LED, meleg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LED, semleges fényű
Raktáron
LED, semleges fényű
Raktáron
LED, meleg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LED, meleg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LED, meleg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LED, semleges fényű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, hideg fényű
Raktáron
LED, hideg fényű
Raktáron
LED, meleg fényű
Raktáron
LED, meleg fényű, szélesség
Raktáron
LED, meleg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus, semleges fényű
Raktáron
LED
Raktáron
LED, meleg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Fali, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron