Hasonlítsd össze az árakat 6741 Ft-tól 8163 Ft-ig 2 webáruházban:
Rabalux 78016 - LED Pultmegvilágító BAREG LED/20W/230V 3000/4000K fekete
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 6741 Ft és 8163 Ft közötti árkategóriában:
Előző árak
- 2026. 05. 02. - 7826 Ft
- 2026. 03. 28. - 7826 Ft
- 2026. 05. 02. - 7490 Ft
- 2026. 03. 28. - 7490 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Beépíthető lámpatest energiatakarékos LED forrással. Állítható színhőmérséklet: 3000K, 4000K. A színhőmérséklet egyszerűen váltható a lámpatest kapcsolójával.
Specifikációk
| Típus | LED |
|---|---|
| Fény típus | Meleg, Semleges |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 20 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Színhőmérséklet | 4000/3000 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 1750 lm |
| Funkció | Kapcsoló a világítótesten/LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 120 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Konyha |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Bekötés módja | Konnektorba |
| Dugó típusa | C |
| Series | BAREG Rabalux |
| Gyártó | Rabalux |
Hasonló termékek

SHALLOW sínelem
Klasszikus
Raktáron
Profile TRIAC sínrendszeres lámpafej
LED, meleg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
Planet sínrendszeres lámpafej
LED, meleg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
5MM sínelem
Klasszikus
Raktáron
SHALLOW sínelem
Klasszikus
Raktáron
Flat sínelem
Klasszikus
Raktáron
5MM sínelem
Klasszikus
Raktáron
Rabalux 78058 - LED Pultmegvilágító EASY LIGHT LED/5W/230V 4000K ezüst
LED, semleges fényű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ultra Slim LED sínrendszeres lámpafej
LED, hideg fényű
Raktáron
Ledvance - LED Pultmegvilágító TURN LED/6W/230V
LED, meleg fényű
Raktáron
SHALLOW besüllyeszthető sínelem
Klasszikus
Raktáron
5MM sínelem
Klasszikus
Raktáron
Ultra Slim LED sínrendszeres lámpafej
LED, hideg fényű
Raktáron
Slim DALI sínrendszeres lámpafej
LED, meleg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
Ledvance - LED Pultmegvilágító érzékelővel MOBILE LED/1,5W/5V
LED
Raktáron
SHALLOW sínelem
Klasszikus
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Slim süllyeszthető sínelem
Klasszikus
RaktáronIngyenes szállítás
Ultra Slim LED sínrendszeres lámpafej
LED, meleg fényű
Raktáron
SHALLOW besüllyeszthető sínelem
Klasszikus
Raktáron
Alfa Kira LED sínrendszeres lámpafej
LED
Raktáron
Varta 17624101111 - LED bútor világítás mozgásérzékelővel LED/5V
LED, meleg fényű
Raktáron
Avide 24 V LED szalag
LED, semleges fényű
RaktáronIngyenes szállítás
Lina lámpatest
LED, hideg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
Planet sínrendszeres lámpafej
LED, meleg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
Cyrus LED két áramkörös sínrendszeres lámpafej
LED
RaktáronIngyenes szállítás
Profile sínrendszeres lámpafej
LED, meleg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
Slim DALI sínrendszeres lámpafej
LED, meleg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
TL lámpa beépített LED-del 1800 lm és mozgásérzékelővel IP65 - Base
LED
Raktáron
Lina lámpatest
RaktáronIngyenes szállítás
SHALLOW sínelem
Klasszikus
Raktáron
Planet sínrendszeres lámpafej
LED, meleg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LED műszaki fénycsöves lámpatest T8 2xG13/18W/230V 6500K IP65 127 cm
LED, hideg fényű
RaktáronIngyenes szállításA(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

LED fürdőszobai mennyezeti lámpa AVESTA LED/18W/230V 4000K IP54
IP44, mennyezeti
Raktáron
Brilagi-LED Dimmelhető fürdőszobai lámpatest FRAME SMART LED/50W/230V IP44 fekete+távirányító
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED gyereklámpa OXFORD 5xE27/15W/230V mennyezeti
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 44078 - Fali lámpatest TOWNSHEND 1xE27/60W/230V
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
LED állítható fényű növénynevelő lámpa VITARO 4xLED/10W/230V fekete
230V
Raktáron
Brilagi - VESTRA LED fürdőszobai tükörvilágítás, 8W/230V, 40 cm, IP44, króm
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa LUNA 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
Osram - LED-reflektor mozgásérzékelővel FLOODLIGHT LED/30W/230V 4000K IP65
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Brilagi - LED Mennyezeti lámpa MOLINA LED/24W/230V tölgy átm. 29 cm
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa érzékelővel BULKHEAD LED/20W/230V IP65
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Kültéri fali lámpa NEELY 1xE27/60W/230V IP54 antracit
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED gyerekszobai mennyezeti lámpa LOVE LED/48W/230V 3000/4500/6000K rózsaszín
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri függeszték VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED kültéri dekorációs lánc 20xE27/1W/230V 10 m IP65 fekete
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa TRIANGLE LED/20W/230V antracit IP65
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi BENE LED kültéri lámpa szenzorral 18W 230V 22x22 cm IP54
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED dimmelhető gyerekszoba mennyezeti lámpa ASTRO LED/68W/230V 3000-6000K +távirányító
Éjjeli lámpa, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás





