Előző árak
- 2026. 04. 25. - 451 342 Ft
- 2026. 04. 24. - 451 342 Ft
- 2026. 04. 21. - 530 990 Ft
- 2026. 04. 17. - 451 342 Ft
- 2026. 03. 10. - 417 690 Ft
- 2026. 02. 12. - 489 900 Ft
- 2026. 01. 10. - 416 410 Ft
- 2025. 11. 05. - 489 900 Ft
- 2025. 11. 04. - 421 310 Ft
- 2025. 11. 01. - 455 260 Ft
- 2025. 09. 16. - 489 900 Ft
- 2025. 09. 14. - 421 314 Ft
- 2025. 09. 12. - 489 900 Ft
- 2025. 09. 05. - 440 900 Ft
- 2025. 06. 10. - 489 900 Ft
- 2025. 06. 07. - 421 314 Ft
- 2025. 05. 23. - 440 670 Ft
- 2025. 05. 13. - 440 900 Ft
- 2025. 05. 09. - 460 500 Ft
- 2025. 04. 30. - 489 900 Ft
- 2025. 04. 25. - 474 292 Ft
- 2025. 04. 22. - 557 990 Ft
- 2025. 04. 10. - 479 871 Ft
- 2025. 03. 25. - 557 990 Ft
- 2025. 03. 21. - 479 871 Ft
- 2024. 12. 10. - 554 990 Ft
- 2024. 12. 06. - 471 741 Ft
- 2024. 12. 04. - 554 990 Ft
- 2024. 12. 03. - 443 992 Ft
- 2024. 11. 06. - 521 965 Ft
- 2024. 11. 01. - 471 990 Ft
- 2024. 10. 30. - 554 990 Ft
- 2024. 10. 29. - 455 092 Ft
- 2024. 10. 29. - 471 741 Ft
- 2024. 10. 23. - 554 990 Ft
- 2024. 10. 20. - 471 741 Ft
- 2024. 10. 15. - 554 990 Ft
- 2024. 10. 04. - 471 741 Ft
- 2024. 04. 11. - 396 091 Ft
- 2024. 03. 19. - 465 990 Ft
- 2024. 03. 14. - 396 091 Ft
- 2024. 03. 04. - 465 990 Ft
- 2024. 02. 23. - 396 091 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
A Lagom kanapé az egyszerűséget, a funkcionalitást és az esztétikát ötvözi. Alapszerkezetének és magas bükkfa lábainak köszönhetően könnyű, és egy csipetnyi skandináv stílust visz a belső térbe. A kanapé kinyitható és tárolóhelyekkel rendelkezik. Ezért vendégágyként is használható. Élvezd a kényelmet a Miuform termékeivel!
Méretek
| Szélesség: | 242 cm |
|---|---|
| Mélység: | 202 cm |
| Magasság: | 90 cm |
Specifikációk
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Váz anyaga | Fa |
| Stílus | Skandináv |
| Sarok típus | Balos |
| Szín | Bézs |
| Ágyneműtartós | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Háttámla magassága | Alacsony |
| Háttámla párnák | Levehető |
| Ülőfelület keménysége | Közepesen kemény |
| Ülőpárnák | Rögzített |
| Származási hely | PL |
| Karfa szélessége | 15.5 cm |
| Karfa magassága | 60 cm |
| Ülés szélessége | 245 cm |
| Ülésmélység | 50 cm |
| Ülésmagasság | 44 cm |
| Lábak magassága | 12 cm |
| Fekvőfotel ülőrészének mélysége | 162 cm |
| Alaprész teljes mélysége | 95 cm |
| Terhelhetőség | 500 kg |
| Súly | 115 kg |
| Kanapé mérete | Négyszemélyes |
| Levehető huzat | Nem |
| Ápolás | Tisztítsd száraz ruhával, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert/rendszeres porszívózás javasolt kárpitozott bútorokhoz megfelelő eszközzel/nedves ruhával vagy szivaccsal tisztítsd, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Tanúsítványok és szabványok | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Fekvőfelület mérete | 116x205 |
| Töltőanyag | Hab (PUR) |
| Kollekció | Scandic Lagom |
| Sarok és forma | Bal oldali/L alakú |
| Összeszerelést igényel | Részben |
| Minőség | Basic |
| Lábak színe | Világos fa |
| Lábak anyaga | Tömör bükkfa |
| Konstrukció anyaga | Tömör borovi fenyő/MDF/forgácslemez |
| Anyag specifikáció | 100% poliészter |
| Martindale-mutató | 40000 martindale |
| Szövetminta | MAS400 |
| Kárpitozás anyaga | Szövet |
| Gyártó | Miuform |
Vélemények
Felhasználói értékelések
A kanapé nagyon kényelmes, és szép, kellemes anyagból készült. Csak az alsó tárolórészénél repedéssel szállították le.
Első ránézésre a kanapé szép és minőségi. Sajnos a kényelem szempontjából már rosszabb a helyzet. Számomra túl kemény mind az ülőrész, mind a háttámla.
Hasonló termékek

Krém színű kihúzható sarokkanapé ZENOVA 220 x 140 cm, kétoldalas
Ágyazható, balos, jobbos
Raktáron
ZENA krémszínű kinyitható sarokkanapé, kétoldalas
73×200×141 cm, ágyazható, balos
Raktáron
HOMCOM L-alakú Szövet Kanapé, Átkonfigurálható Sarokkanapé 3 Személyre, Ülőbútor a Nappaliba, Világosszürke, 193 x 136 x 85 cm | Aosom
Modern stílusú, balos, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Clifton 2 személyes ottomános kanapé, balos
Ágyazható, balos, kétszemélyes
Raktáron
Clifton 2 személyes ottomános kanapé, jobbos
Ágyazható, jobbos, kétszemélyes
Raktáron
Faro kerti sarokkanapé
Raktáron
Ülőgarnitúra, világosbarna melír, szövet, jobbos, BUTON P
Modern stílusú, jobbos, szövet
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Ülőgarnitúra, világosszürke/púderrózsaszín, szövet, balos, BRATO
Ágyazható, modern stílusú, balos
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Ülőgarnitúra, világosbarna melír, szövet, balos, BUTON P
Modern stílusú, balos, szövet
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Ülőgarnitúra, fehér, balos, GARY ROH
Ágyazható, modern stílusú, balos
Elérhető 5 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Bézs kordbársony kinyitható sarokkanapé (bal oldali) Tori – Bonami Selection
95×240×187 cm, ágyazható, balos
Raktáron
Ülőgarnitúra tárolóhellyel, világosbarna melír, szövet, jobbos, BUTON R
Ágyazható, modern stílusú, jobbos
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Kinyitható ülőgarnitúra, bézs, jobbos, KORIO
Ágyazható, modern stílusú, jobbos
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Kinyitható ülőgarnitúra, bézs, balos, KORIO
Ágyazható, modern stílusú, balos
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Ülőgarnitúra, világosszürke/púderrózsaszín, szövet, jobbos, BRATO
Ágyazható, modern stílusú, jobbos
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Ülőgarnitúra, műbőr fehér/szövet szürke melír, TONIKS
Ágyazható, modern stílusú, balos
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Szürkésbarna bársony sarokkanapé (bal oldali-heverő résszel) Cube – Bonami Selection
70×256×158 cm, modern stílusú, balos
Raktáron
Ülőgarnitúra tárolóhellyel, világosbarna melír, szövet, balos, BUTON R
Ágyazható, modern stílusú, balos
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Kaelle ágyazható ottomános kanapé
Ágyazható, modern stílusú
Raktáron
Ülőgarnitúra, fehér, jobbos, GARY ROH
Ágyazható, modern stílusú, jobbos
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Világosszürke kihúzható sarokkanapé ZENOVA 220 x 140 cm, kétoldalas
Ágyazható, balos, jobbos
Kiszállítás 2 hét múlva
Pop világosszürke kinyitható variálható sarokkanapé - Bonami Selection
Ágyazható, modern stílusú, háromszemélyes

ZENA világosszürke kinyitható sarokkanapé, kétoldalas
73×200×141 cm, ágyazható, balos
Raktáron
Ülőgarnitúra, bézs, jobbos, MALAGA BIG
Ágyazható, modern stílusú, jobbos
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Ülőgarnitúra, barna, jobbos, MINERVA NEW
Ágyazható, modern stílusú, jobbos
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Ülőgarnitúra, barna, balos, MINERVA
Ágyazható, modern stílusú, balos
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Ülőgarnitúra tárolóhellyel, világosszürke, szövet, jobbos, BUTON R
Ágyazható, modern stílusú, jobbos
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Krém színű kihúzható sarokkanapé MONORA, kétoldalas
83×265×89 cm, ágyazható, balos
Raktáron
Ülőgarnitúra, szürkésbézs Taupe, balos, BOBY
Modern stílusú, balos, szövet
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Univerzális ülőgarnitúra, krémszínű, KERIM ROH
Ágyazható, modern stílusú, szövet
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Kinyitható ülőgarnitúra, barna szövet, jobbos, SANTIAGO
Ágyazható, modern stílusú, jobbos
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Sarokülőgarnitúra, szürke-bézs taupe, balos, FABIA
Ágyazható, modern stílusú, balos
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállításA(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Krémszínű gyerek szőnyeg 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
Zöld jegenyefenyő tálalószekrény 13,5x80 cm Hazem – Bloomingville
80×13×50 cm, fa, matt
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Állványok
Raktáron
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

Kókuszrost lábtörlő 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, kókuszrost, téglalap
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
Zuhanyfüggöny 180x200 cm Vagabonde – douceur d'intérieur
180×200 cm
Raktáron
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Raktáron
Zöld bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Forgó felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bézs gyerek szőnyeg 120x170 cm Animal Park – Hanse Home
120×170 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
Krémszínű gyerek szőnyeg 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasszikus, téglalap alakú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Acél bővíthető dupla függönykarnis 76 - 213 cm Twilight – Umbra
Fém
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Ezüstszínű krómozott acél WC-papír tartó állvány – Wenko
Raktáron
Fekete-szürke bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Cat and Butterfly - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pocket Plus kék asztali vasalódeszka - Joseph Joseph
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás










