





Méretek 45×75 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Lábtörlő 45x75 cm Mix Mats – Hanse Home
| Szélesség: | 45 cm |
|---|---|
| Mélység: | 75 cm |
| Forma | Téglalap |
|---|---|
| Származási hely | IN |
| Specifikus anyag | Kókuszrost |
| Anyag | Kókuszrost |
| Vastagság | 1.5 cm |
| Súly | 2 kg |
| Hosszúság | 75 cm |
| Elhelyezés | Fedett kültér/beltér |
| Gyártás típusa | Géppel tűzött |
| Kollekció | Mix Mats |
| Minta | Feliratos |
| Stílus | Modern |
| Minőség | Back To School/Basic |
| Jellemzők | Csúszásgátló |
| Ápolás | Rendszeres porszívózás javasolt/tisztításhoz a termékhez alkalmas tisztítóhab használható |
| Hátsó oldal anyaga | Latex |
| Anyag specifikáció | 100% kókuszrost |
| Szín | Natúr színű |
| Gyártó | Hanse Home |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
Ez a bejárati ajtónknál van a szüleimnél, remélem, tetszeni fog, nekem tetszik.
Minőségi és nagyon szép.
Jól szolgál és jól néz ki.
dekoratív, kiváló minőség
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
Nagyon szép lábtörlő

45×75 cm, kókuszrost, téglalap
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
45×75 cm, kókuszrost, téglalap
Raktáron
45×75 cm, kókuszrost, téglalap
Raktáron
Beltéri
Raktáron
45×75 cm, téglalap
Raktáron
Beltéri, textil
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
45×75 cm, kültéri, textil

Kültéri
Raktáron
Kültéri
Raktáron
60×90 cm, textil, téglalap
Raktáron
Beltéri, textil
Raktáron
Kültéri, textil
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
60×90 cm, kültéri, beltéri
Raktáron
60×90 cm, kültéri, beltéri
Raktáron
45×75 cm, kókuszrost, téglalap

45×75 cm, kókuszrost, téglalap
Raktáron
45×75 cm, kókuszrost, téglalap
Raktáron
Kültéri
Raktáron
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron

100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Porcelán
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
400×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
132×240 cm
Raktáron
Fém, fedővel

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
15×18×61 cm, fa, beltéri
Raktáron
Fa, klasszikus
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre

179×238×118 cm, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron