




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Kókuszrost lábtörlő 45x75 cm Geometric – Hanse Home
| Szélesség: | 45 cm |
|---|---|
| Mélység: | 75 cm |
| Anyag | Kókuszrost |
|---|---|
| Forma | Téglalap |
| Származási hely | IN |
| Specifikus anyag | Kókuszrost |
| Vastagság | 1.5 cm |
| Súly | 2.15 kg |
| Hosszúság | 75 cm |
| Elhelyezés | Fedett kültér/beltér |
| Gyártás típusa | Géppel tűzött |
| Kollekció | Mix Mats |
| Minta | Geometrikus |
| Stílus | Klasszikus |
| Minőség | Back To School/Basic |
| Jellemzők | Csúszásgátló |
| Ápolás | Rendszeres porszívózás javasolt |
| Hátsó oldal anyaga | PVC |
| Anyag specifikáció | 100% kókuszrost |
| Szín | Natúr színű |
| Gyártó | Hanse Home |
Felhasználói értékelések
Szép, jó minőségű lábtörlő
Szép
Jó minőségű, rendes termék.
Kiváló, jól megmunkált, ajánlom.

Beltéri
Raktáron
Beltéri, textil
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
45×75 cm, téglalap
Raktáron
45×75 cm, kókuszrost, téglalap
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
45×75 cm, téglalap
Raktáron
60×90 cm, textil, téglalap
Raktáron
45×75 cm, kókuszrost, téglalap
Raktáron
45×75 cm, kültéri, textil

Kültéri
Raktáron
Kültéri
Raktáron
Beltéri, textil
Raktáron
Kültéri
Raktáron
45×75 cm, kókuszrost, téglalap
Raktáron
60×90 cm, kültéri, beltéri
Raktáron
60×90 cm, kültéri, beltéri
Raktáron
45×75 cm, kókuszrost, téglalap

45×75 cm, kókuszrost, téglalap
Raktáron
Kültéri, textil
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron

100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Porcelán
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
400×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
132×240 cm
Raktáron
Fém, fedővel

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
15×18×61 cm, fa, beltéri
Raktáron
Fa, klasszikus
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre

179×238×118 cm, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron