Ajánljuk
Gyerek hab matrac 70x160 cm BABY – Adeko
Előző árak
- 2026. 05. 31. - 41 930 Ft
- 2026. 01. 16. - 41 930 Ft
- 2025. 03. 25. - 46 590 Ft
- 2025. 03. 20. - 40 067 Ft
- 2025. 01. 28. - 46 590 Ft
- 2025. 01. 26. - 39 601 Ft
- 2024. 12. 12. - 46 590 Ft
- 2024. 11. 28. - 37 272 Ft
- 2024. 11. 22. - 39 601 Ft
- 2024. 11. 19. - 46 590 Ft
- 2024. 11. 15. - 41 931 Ft
- 2024. 11. 12. - 46 590 Ft
- 2024. 11. 08. - 41 931 Ft
- 2024. 10. 08. - 46 590 Ft
- 2024. 10. 04. - 39 601 Ft
- 2024. 10. 01. - 46 590 Ft
- 2024. 09. 27. - 39 601 Ft
- 2024. 09. 17. - 46 590 Ft
- 2024. 09. 14. - 39 601 Ft
- 2024. 03. 06. - 46 590 Ft
- 2024. 02. 14. - 48 990 Ft
Termékleírás
Az Adeko Baby matracát csecsemők és a legkisebb gyermekek számára tervezték. A gyártása során felhasznált összes összetevő OEKO-TEX® tanúsítvánnyal rendelkezik, ami teljes biztonságot garantál a kicsik számára. A csatornás rendszer a matrac szellőzését biztosítja, ami megkönnyíti a nedvesség eltávolítását, és használat során rendkívüli higiéniát garantál.
Specifikációk
| Pur hab sűrűsége | 22 kg/m³ |
|---|---|
| Származási hely | PL |
| Anyag összetétele és típusa | Poliészter |
| Vastagság | 10 cm |
| Súly | 5 kg |
| Méret | 70x160 |
| Hosszúság | 160 cm |
| Matrac tulajdonságai | Antiallergén/levehető huzat |
| Keménység | Közepes keménységű |
| Matrac típusa | Babaágyhoz/hab |
| Töltőanyag | Hab (PUR) |
| Kollekció | Baby |
| Minőség | Extra |
| Sűrűség | 180 g/m² |
| Ápolás | Nem vasalható/mosás 40°C-on |
| Anyag specifikáció | 100% poliészter |
| Gyártó | Adeko |
A(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Röviditalos pohár szett 6 db-os 50 ml – Lyngby Glas
Feles, - készletek
Raktáron
Matt fekete acél WC-papír tartó állvány Rivalta – Wenko
Átmérő, állványok, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Poligyanta mosogatóeszköz tartó Resa – Wenko
Pumpás, álló, átmérő
Raktáron
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Átmérő, állványok, fém
Raktáron
Krémszínű gyerek szőnyeg 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, játszó, klasszikus
Raktáron
Kék-bézs szőnyeg 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, modern stílusú, szőtt
Raktáron
Ezüstszínű krómozott acél WC-papír tartó állvány – Wenko
Átmérő
Raktáron
Aranyszínű rozsdamentes acél pedálos szemetes 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
Impregnált, poliészter, virágos

Öntöttvas serpenyő ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Átmérő

Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári, poliészter
Raktáron
Fényes ezüstszínű öntapadós rozsdamentes acél fürdőszobai polc Genova – Wenko
8×30×11 cm, egyenes, átmérő
Raktáron
4 évszakos paplan 200x200 cm Medium – Bonami Essentials
Egész évben használható, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
Fa láda 61 cm Modern – Rojaplast
15×18×61 cm, fa, beltéri

4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható, szettek
Raktáron
Terrakotta színű asztali lámpa papír zsinór búrával (magasság 40 cm) Alev – Opviq lights
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
Közepes keménységű hab matrac 180x200 cm Zen Comfort – Bonami Selection
21×180×200 cm, hab, ortopéd
Raktáron




















