Ezek is tetszhetnek
Scandic Lagom türkiz kinyitható sarokkanapé, bal oldali - Miuform
Méretek 90×235×157 cm
Előző árak
- 2026. 04. 04. - 373 910 Ft
- 2026. 03. 10. - 373 910 Ft
- 2026. 02. 12. - 439 900 Ft
- 2025. 11. 05. - 409 100 Ft
- 2025. 10. 10. - 351 920 Ft
- 2025. 06. 20. - 365 117 Ft
- 2025. 06. 19. - 439 900 Ft
- 2025. 04. 25. - 410 967 Ft
- 2025. 04. 24. - 483 490 Ft
- 2025. 04. 10. - 415 801 Ft
- 2025. 03. 25. - 483 490 Ft
- 2025. 03. 21. - 415 801 Ft
- 2024. 12. 10. - 499 990 Ft
- 2024. 12. 06. - 424 991 Ft
- 2024. 12. 04. - 499 990 Ft
- 2024. 12. 03. - 399 992 Ft
- 2024. 11. 06. - 469 988 Ft
- 2024. 11. 05. - 424 990 Ft
- 2024. 09. 25. - 399 992 Ft
- 2024. 09. 17. - 499 990 Ft
- 2024. 09. 13. - 424 991 Ft
- 2024. 08. 30. - 499 990 Ft
- 2024. 08. 27. - 424 991 Ft
- 2024. 08. 20. - 499 990 Ft
- 2024. 08. 16. - 424 991 Ft
- 2024. 04. 26. - 424 991 Ft
- 2024. 04. 18. - 499 990 Ft
- 2024. 04. 17. - 424 991 Ft
- 2024. 04. 17. - 359 541 Ft
- 2024. 04. 16. - 422 990 Ft
- 2024. 04. 15. - 359 541 Ft
- 2024. 03. 19. - 422 990 Ft
- 2024. 03. 14. - 359 541 Ft
- 2024. 03. 10. - 422 990 Ft
- 2024. 03. 08. - 359 541 Ft
- 2024. 02. 27. - 338 392 Ft
- 2024. 02. 22. - 359 541 Ft
- 2024. 02. 15. - 363 771 Ft
- 2024. 01. 30. - 422 990 Ft
- 2024. 01. 26. - 359 539 Ft
- 2024. 01. 20. - 376 459 Ft
Termékleírás
A Lagom, vagy a hygge filozófia svéd változata - egy szó, amely a mértékletességet, az optimális választási képességet és a gyakorlati megoldásokat jelöli. Ezt az ötletet tükrözi ez a Miuform Scandic Lagom kanapé, amely tökéletesen ötvözi az egyszerűséget, a funkcionalitást és az esztétikát. A bükkfa konstrukció és az érdekes, ferde lábak könnyed megjelenést biztosítanak. A kellemes tapintású szövet, a semleges színek és a letisztult formák időtálló kanapémodellt hoznak létre, amely egy szezon után sem megy ki a divatból. A párnák fából készült díszgombjai északi eleganciát adnak a bútorhoz. Könnyen kétszemélyes ággyá nyitható. Szemléltető videó:
Méretek
| Szélesség: | 235 cm |
|---|---|
| Mélység: | 157 cm |
| Magasság: | 90 cm |
Specifikációk
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Váz anyaga | Fa |
| Stílus | Skandináv |
| Sarok típus | Balos |
| Lábakkal | Igen |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Türkizkék |
| Háttámla magassága | Alacsony |
| Férőhely | Kétszemélyes |
| Párnákkal | Igen |
| Háttámla párnák | Levehető |
| Ülőpárnák | Rögzített |
| Ülőfelület keménysége | Közepesen kemény |
| Származási hely | PL |
| Karfa szélessége | 15.5 cm |
| Karfa magassága | 60 cm |
| Ülés szélessége | 203 cm |
| Ülésmélység | 50 cm |
| Ülésmagasság | 44 cm |
| Lábak magassága | 12 cm |
| Fekvőfotel ülőrészének mélysége | 117 cm |
| Alaprész teljes mélysége | 95 cm |
| Terhelhetőség | 450 kg |
| Súly | 100 kg |
| Kanapé mérete | Háromszemélyes |
| Levehető huzat | Nem |
| Ápolás | Rendszeres porszívózás javasolt kárpitozott bútorokhoz megfelelő eszközzel/nedves ruhával vagy szivaccsal tisztítsd, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert/tisztítsd száraz ruhával, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Tanúsítványok és szabványok | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Fekvőfelület mérete | 116x202 |
| Töltőanyag | Hab (PUR) |
| Kollekció | Scandic Lagom |
| Sarok és forma | Bal oldali/heverő résszel |
| Összeszerelést igényel | Részben |
| Minőség | Basic |
| Lábak színe | Világos fa |
| Lábak anyaga | Tömör bükkfa |
| Konstrukció anyaga | Forgácslemez/MDF/tömör borovi fenyő |
| Anyag specifikáció | 100% poliészter |
| Martindale-mutató | 40000 martindale |
| Szövetminta | MAS408 |
| Kárpitozás anyaga | Szövet |
| Gyártó | Miuform |
Ajánljuk

LIVARO L alakú kihúzható, megfordítható sarokkanapé 251x140 cm, krém
88×251×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
Bézs buklé kinyitható sarokkanapé (bal oldali) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú
RaktáronA(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári, poliészter
Raktáron
Felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
Fehér-világosbarna konzolasztal 18.5x60 cm Tower – YAMAZAKI
80×18×60 cm, matt
Raktáron
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Állványok
Raktáron
Fekete-szürke bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Cat and Butterfly - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Ezüstszínű krómozott acél WC-papír tartó állvány – Wenko
Raktáron
Etetőszék Little Stars – Roba
87×47×44 cm, tálcával, görgők nélkül
Raktáron
4 évszakos paplan 200x200 cm Medium – Bonami Essentials
200×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
Cordoba sötétkék fogkefetartó pohár - Wenko
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bézs kárpitozott ágyneműtartós egyszemélyes ágy matraccal 90x200 cm Avela – Bonami Selection
92×90×200 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Kék-bézs szőnyeg 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Fém fali dekoráció készlet 3 db-os 15x22 cm Avaler – WOOOD
22×15 cm
Raktáron
Egyszemélyes háromrészes ágyneműhuzat 140x200 cm Summer Meadow – My House
140×200 cm, kiságyba, klasszikus

Spring futószőnyeg, 52 x 200 cm - Universal
52×200 cm, futószőnyeg, egyszínű
Raktáron
Öntöttvas sütőedény 26x26 cm Litina – Orion
Fém, fedővel
Raktáron
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú































