




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Varázslatos ágyneműhuzat napi adag cukisággal a hálószobába és a gyerekszobába. Egy motívum, amelyet a Koala "mackók" kis és nagy rajongói egyaránt szeretni fognak, és amely garantáltan mosolyt csal az arcokra még egy nehéz nap után is. Az ágyneműhuzat kétoldalas - egyik oldala gyönyörű színes fotónyomat, a másik oldal bézs színű.A kellemes anyagból készült ágyneműhuzat megtartja a pamut minden kedvelt tulajdonságát renforcé kivitelben, és a kisebb poliészter aránynak köszönhetően nagyobb légáteresztést kap. Ezenkívül könnyebb karbantartást is élvezhet, mivel a klasszikus pamuttól eltérően a vászon kevésbé gyűrődik és jobban szárad. Cipzáras záródással. A készlet tartalma: 1x párnahuzat 70 x 90 cm 1x paplanhuzat 140 x 200 cm
| Anyag | Pamut, 100% poliészter |
|---|---|
| Rögzítés | Cipzáras |
| Motívumok | Állatok |
| Típus | Egyszemélyes |
| 4home | 4HOME |
| A párna méretei | 70 x 90 cm |
| A takaró méretei | 140 x 200 cm |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Az ágy tipusa | Sztandard egyszemélyes ágy |
| Bezárás | Cipzár |
| Méret | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Szárítógép | Igen |
| Gyártó | 4Home |

Flanel, krepp, mikroszálas
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Krepp, mikroszálas, csíkos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
135×200 cm, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mikroszálas, virágos, pöttyös
Raktáron
Cipzáras, egyszemélyes, 3D hatással
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron

Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, szatén, damaszt
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron