
Pamut bebújós ágyneműhuzat Renforcé ELIVINE fehér Ágyneműhuzat mérete: 45 x 65 cm | 90 x 135 cm
Pamut, lányoknak, kiságyba
RaktáronA legjobb ár az elmúlt 30 napban: 3946 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Pamut ágyneműhuzat A legelterjedtebb és legszélesebb körben használt anyag az ágyneműhuzatok között biztosan a pamut . A vásárlók értékelik kiváló jellemzőit és kedvező árát. A pamut légáteresztő, puha, és kiválóan elvezeti a nedvességet. Ezért alkalmas azok számára is, akik éjszaka jobban izzadnak. Lehetséges hátránya a gyűrődés és az ebből következő vasalási szükséglet. Az évek során kipróbált pamut természetes rost, amelyet a gyapot növényből nyernek, és kíméletes az egész test bőréhez . Anyag 100% pamut Szín Kék Sárga Rózsaszín Zöld Sárga Jellemzők Ajánlott mosási gyakoriság: hetente, legfeljebb 14 naponta egyszer Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártó címkéje szerint) Az ágyneműhuzatot vasalni kell Gyakorlati tanácsok Az első használat előtt alaposan mossa ki az ágyneműt Az ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva Használjon a textília anyagának és színének megfelelő mosószert Mosás után válassza a kíméletes centrifugálást Az ágyneműt kifordítva vasalja, így megakadályozza az anyag károsodását és a színek fakulását Változat szerinti csomag tartalma Ágyneműhuzat 140 x 200 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm
| Típus | Klasszikus |
|---|---|
| Rögzítés | Cipzár |
| Anyag | Pamut |
| Motívum | Állatok |
| Szín | Kék |
| Ágyneműhuzat mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Anyaga | 100% pamut |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Ágynemű mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Ágynemű stílusa | Gyermek |
| Kell-e vasalni | Igen |
| Ágynemű mintája | Képek, Gyermek, Állatok |
| Termék színe | Színes |
| Ár | Olcsó 8 500 Ft-ig |
| Kétoldalas | Nem |
| Készletek | Paplan és párna |
| Súly | 0,7 kg |

Pamut, lányoknak, kiságyba
Raktáron
Pamut, lányoknak, kiságyba
Raktáron
Klasszikus, cipzáras, mikroszálas
Raktáron
Pamut, klasszikus, cipzáras
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, kiságyba, gombos
Raktáron
Pamut, lányoknak, kiságyba
Raktáron
Lányoknak, klasszikus, cipzáras
Raktáron
Pamut, klasszikus, állatos
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Lányoknak, kiságyba, cipzáras
Raktáron
Pamut, klasszikus, állatos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, kiságyba, gombos
Raktáron
Pamut, klasszikus, állatos
Raktáron
Pamut, Jégvarázs témájú, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus, állatos
Raktáron
Klasszikus, cipzáras, flanel
Raktáron
Pamut, klasszikus, cipzáras
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, Jégvarázs témájú, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus, mikroflanel
Raktáron
Klasszikus, cipzáras, flanel
Raktáron
Pamut, kiságyba, cipzáras
Raktáron
Klasszikus, cipzáras, krepp
Raktáron
Pamut, dínós, klasszikus
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Pamut, Mickey és Minnie témájú, klasszikus
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, klasszikus, cipzáras
Kiszállítás 5 nap múlva
Pamut, Jégvarázs témájú, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, kiságyba, cipzáras
Raktáron
Klasszikus, gombos, mikroszálas
Raktáron
Pamut, kiságyba, gombos
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mikroplüss, egyszínű
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron

160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron