Ajánljuk
4Home Unicorn gyerek pamut ágyneműhuzat, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintése- Jó minőségű anyag (50%)
- Egyszarvú minta népszerű (50%)
- Szakadt párnahuzat érkezett (33%)
Előző árak
- 2026. 04. 17. - 3595 Ft
- 2026. 03. 25. - 3595 Ft
- 2026. 03. 24. - 4045 Ft
- 2026. 03. 17. - 4495 Ft
- 2026. 03. 06. - 5045 Ft
- 2026. 03. 04. - 5645 Ft
- 2026. 03. 02. - 6295 Ft
- 2026. 02. 25. - 7045 Ft
- 2026. 02. 23. - 7145 Ft
- 2026. 02. 20. - 7995 Ft
- 2026. 02. 18. - 8995 Ft
- 2026. 02. 12. - 6545 Ft
- 2026. 02. 06. - 8995 Ft
- 2025. 09. 23. - 9995 Ft
- 2025. 09. 09. - 7996 Ft
- 2025. 08. 21. - 9995 Ft
- 2025. 08. 11. - 8495 Ft
- 2025. 07. 29. - 7221 Ft
- 2025. 07. 29. - 8496 Ft
- 2025. 06. 26. - 9995 Ft
- 2025. 06. 06. - 6845 Ft
- 2025. 02. 14. - 6745 Ft
- 2024. 11. 25. - 5745 Ft
- 2024. 11. 11. - 6095 Ft
- 2024. 04. 10. - 6245 Ft
- 2024. 02. 23. - 5945 Ft
- 2024. 01. 18. - 5395 Ft
- 2024. 01. 15. - 4945 Ft
Termékleírás
Hurrá! Kalandra fel a varázslatos egyszarvúkhoz! Aranyos pamut ágyneműhuzat fehér alapon színes egyszarvú motívummal mesebeli birodalommá varázsol minden gyerekszobát a legszebb álmokkal, ami nem csak gyermekei arcára varázsol mosolyt. A minőségi 100% pamut maximális kényelmet biztosít, és kíméletes az érzékeny baba bőréhez. Megnyugodhat annak tudatában, hogy gyermekei kényelméről a legapróbb részletekig gondoskodott. Az ágyneműhuzat mindkét oldala egyforma, praktikus cipzárral rendelkezik. A készlet tartalma: • 1x párnahuzat 70 x 90 cm • 1x paplanhuzat 140 x 200 cm
Specifikációk
| Kinek | Lányoknak |
|---|---|
| Típus | Klasszikus |
| Rögzítés | Cipzár |
| Anyag | Pamut |
| Motívum | Állatok |
| Szín | Rózsaszín |
| 4home | 4HOME |
| A párna méretei | 70 x 90 cm |
| A takaró méretei | 140 x 200 cm |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Az ágy tipusa | Sztandard egyszemélyes ágy |
| Bezárás | Cipzár |
| Méret | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Szárítógép | Igen |
| Vasalás | Közepes hőmérsékleten javasoljuk a vasalást |
| Gyártó | 4Home |
Vélemények
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
- Jó minőségű anyag (50%)
- Egyszarvú minta népszerű (50%)
- Színek tartósak mosás után (17%)
- Szakadt párnahuzat érkezett (33%)
Felhasználói értékelések
Gyönyörű és kellemes ágyneműhuzat.
Ajándékba vettem az unokámnak, de amikor kibontotta, csalódott volt, mert a párnahuzat szét volt szakadva, tehát nem volt bevarrva. Sajnálom, mert ez további kiadásokkal jár, mivel nincs varrógépünk.
A párnahuzat fel volt hasadva.
Az ügyintézés gyorsasága
A színek mosás után is tartósak. A pamut minőségi, a gyermek elégedett. Szuper!
Egyszarvú motívum
Minőségi ágynemű
A lányom imádja az egyszarvúakat, ezért ezekkel a huzatokkal telibe találtam. Olcsóbbak, de nagyon jó minőségűek. Őszintén ajánlom őket.

































