

Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Mikroszálas ágyneműhuzat Kiváló választás allergiások, kisgyerekek vagy légzőszervi problémákkal küzdők számára a mikroszálas ágynemű. A sűrűn szőtt poliészter anyagot jellemzi a finomság, melegség és formaállóság. Ezen kívül kiemelkedik kellemes struktúrájával, puhaságával, és nem gyűrődik. Ha az egyszerű karbantartást, a meleget és a gyengéd simogatást részesíti előnyben, akkor a mikroszálas anyag az Ön számára a legideálisabb. Anyag 100% mikroszál - poliészter Szín Krém Barna Jellemzők Realisztikus 3D nyomtatás Ajánlott mosás: minden héten, legfeljebb 14 naponta egyszer Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártó címkéje szerint) Az ágyneműt nem szükséges vasalni Gyakorlati tanácsok Az első használat előtt alaposan mossa ki az ágyneműt Az ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva és cipzárral zárva Használjon az anyagnak és az ágynemű színének megfelelő mosószert Mosás után válassza a kíméletes centrifugálást Az ágyneműt kifordítva vasalja, hogy megakadályozza az anyag károsodását és a színek kifakulását Az adott változattól függően a csomag tartalma Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db paplanhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm Inspirálódjon tovább 3d ágyneműhuzat Ágyneműhuzat Hálószoba Mikroflanel ágyneműhuzat Krepp ágyneműhuzat Hosszabított ágyneműhuzat
| Típus | Klasszikus |
|---|---|
| Rögzítés | Gombok |
| Anyag | Mikroszálas |
| Motívum | Állatok |
| Termék színe | Krém |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Grammsúly | 130 g/m2 |
| Ágynemű mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Ágynemű mintája | Képes, Gyermek, Állatok |
| Kell-e vasalni | Igen |
| Ágynemű stílusa | Képes |
| Készletek | Paplan és párna |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 - 40 °C |
| Anyaga | Mikroszál - poliészter |

Pamut, Mancs őrjárat, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus, állatos
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus, cipzáras
Raktáron
Pamut, klasszikus, cipzáras
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Klasszikus, cipzáras
Raktáron
Pamut, klasszikus
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, fiúknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, fiúknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, kiságyba, cipzáras
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Klasszikus, gombos, flanel
Raktáron
Pamut, fiúknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, Jégvarázs témájú, klasszikus
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×220 cm, steppelt, mikroplüss
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron

Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron

Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron

4×120×23 cm, laminált, matt
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
160×200 cm, fa, ágyráccsal
Raktáron