



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Ez a pamut gyermek ágyneműhuzat kiságyba nemcsak hangulatossá teszi a szobát, hanem minden kis álmodozót is megörvendeztet. A rózsaszín flamingókkal és játékos részletekkel, például csillagokkal és szívekkel díszített vidám dizájn élénk és vidám hangulatot kölcsönöz bármelyik gyerekszobának. Varázsoljon mosolyt gyermeke arcára, és adjon neki egy stílusos helyet a pihenéshez. A kiváló minőségű 100% pamut maximális kényelmet biztosít, és még az érzékeny bababőrhöz is gyengéd. Így abban a tudatban aludhat el, hogy a legkisebb részletig gondoskodtunk a kicsik kényelméről. Az ágyneműhuzat kiságyba mindkét oldalán egyforma, és praktikus cipzárral záródik. A készlet a következőket tartalmazza: 1x párnahuzat 40 x 60 cm 1x paplanhuzat 100 x 135 cm
| Kinek | Lányoknak |
|---|---|
| Típus | Kiságyba |
| Rögzítés | Cipzár |
| Anyag | Pamut |
| Szín | Narancssárga |
| 4home | 4HOME |
| A párna méretei | 40 x 60 cm |
| A takaró méretei | 100 x 135 cm |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Az ágy tipusa | Gyermekágy |
| Bezárás | Cipzár |
| Méret | 100 x 135 cm, 40 x 60 cm |
| Súly | 115 g/m2 |
| Szárítógép | Igen |
| Vasalás | Közepes hőmérsékleten javasoljuk a vasalást |
| Gyártó | 4Home |
Felhasználói értékelések
A színek és képek szépek, de az ágynemű ferde varrással készült, ezért kivasalni nagy türelempróba volt, mert egyszerűen nem lehet kisimítani. Lányomnak azonban tetszik, így megtartjuk.
A feladat megadása hibás, kérlek biztosíts egy teljes értékelést a fordításhoz.
Színek
Gyermekrajzok
Kellemes pamut
Ferde varrással készült.

Pamut, klasszikus
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, fiúknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Klasszikus, cipzáras
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, fiúknak, klasszikus
Raktáron
Klasszikus
Raktáron
Pamut, Jégvarázs témájú, klasszikus
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus, cipzáras
Raktáron
Klasszikus, gombos, flanel
Raktáron
Pamut, Mancs őrjárat, klasszikus
Raktáron
Pamut, kiságyba, cipzáras
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus, állatos
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, fiúknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus, cipzáras
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, Mancs őrjárat, klasszikus
Raktáron
Pamut, fiúknak, klasszikus
Raktáron