
Fend kültéri fali spotlámpa
Fali, talajba építhető
RaktáronKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Kompakt jelenlétérzékelő süllyesztett beépítésre tervezve. 360°-os érzékelési szög. IP54 védettségének köszönhetően beltéri és magasabb páratartalmú helyiségekbe is alkalmas. Az érzékelő még minimális mozgás esetén is érzékeli a jelenlétet. Ideális a világítás automatikus kapcsolásához fürdőszobákban, műszaki helyiségekben, öltözőkben vagy bejárati zónákban. Szerelési magasság: 2,2 m - 6 m. Maximális terhelés LED-ekhez: max. 600 W. Maximális terhelés izzókhoz: max. 1200 W. Maximális terhelés fénycsövekhez: max. 600 W. Érzékelési távolság: max. 3 m. Érzékenység beállítása: 3 - 2000 lx. Világítási idő: 10 s - 30 min.
| Mozgásérzékelős | Igen |
|---|---|
| Típus | Talajba építhető |
| Feszültség | 230V |
| Funkció | Érzékelős/Alkonyérzékelő |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 1200 W |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Szerelés módja | Beépített |
| Alak | Kerek |
| Szerelési lyuk | 43 mm |
| Szerelési mélység | 67 mm |
| Behatolás védettség | IP54 |
| Series | PIR Panlux |
| Gyártó | Panlux |

Fali, talajba építhető
Raktáron
Fali
Raktáron
Talajba építhető, fém
Raktáron
Fali
Raktáron

Álló
Raktáron

Talajba építhető, fém
Raktáron
Talajba építhető, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Szolár, talajba építhető
Raktáron
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Szolár
RaktáronIngyenes szállítás

Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Fali
Raktáron
Talajba építhető
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Fali, bronz
Raktáron
Mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Talajba építhető, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás

Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Szolár, talajba építhető
Kiszállítás 2 nap múlva
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron

Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, üveg, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás