







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Teremtsen tökéletes hangulatot a Philips Hue dimmelhető világításaival. Energiatakarékos megoldás, amely távolról vezérelhető, és segít megalkotni az ideális fényviszonyokat, amelyek megfelelnek elképzeléseinek, tevékenységeinek vagy hangulatának. LED mennyezeti lámpa a Hue sorozatból. Teljes mértékben kompatibilis az Apple HomeKit, Amazon Alexa és Google Home rendszerekkel. Egy helyiség világítását egyszerűen vezérelheti Bluetooth kapcsolaton keresztül (akár 10 lámpa vezérlése okosalkalmazással), vagy használja a Hue Bridge átjárót. A Hue Bridge segítségével bárhonnan vezérelheti termékeit, és akár 50 lámpa csatlakoztatását is lehetővé teszi. Távirányítóval is vezérelhető, amely a csomag része. Állítsa be a megfelelő hangulatot meleg és hideg fehér fény között – folyamatos fényerőszabályozás. További információkat a HUE rendszerről megtalálja a cikkünkben.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Távirányítós |
| Feszültség | 230V |
| Forma | Kerek, Szabálytalan |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Izzók száma | Egy |
| Okos | Igen |
| Fény színe | Meleg fehér, Hideg fehér |
| Szín | Fehér |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Stílus | Egyéb |
| Funkció | Irányítás telefonnal/Távirányító/Alexa |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Alak | Kerek |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 24,5 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 170 W |
| A teljes fényáram | 2450 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 24,5 W |
| Színhőmérséklet | 2200-6500 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 24,5 W |
| Series | AURELLE Philips |
| Gyártó | Philips |
Felhasználói értékelések
Lemosható, választható fény színnel
vezérlés Bluetooth-on keresztül
egyszerű összeszerelés
A maximális fényerősség a használhatóság határán van egy 4x4 méteres gyerekszobában.
Nem lehet csatlakoztatni vagy hangvezérléssel irányítani Sirit használva, ha nincs Hub.

LED, távirányítós, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fa, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
LED, távirányítós, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállításLED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, üveg, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Konyhába, fém, modern stílusú
RaktáronKonyhába, üveg, modern stílusú
Raktáron
Konyhába, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, távirányítós, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Asztali
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás