Hasonlítsd össze az árakat 27 290 Ft-tól 34 922 Ft-ig 3 webáruházban:
Globo 67208-30 - LED Mennyezeti lámpa DAKARI LED/30W/230V 3000K 60x80 cm fekete
Válogatott ajánlatok
Válassz 3 üzlet közül 27 290 Ft és 34 922 Ft közötti árkategóriában:
Termékleírás
A termék közvetlenül a gyártótól, a Globo márkától származik, raktárunkban van, ára 27290.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
Specifikációk
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Elhelyezés | Konyha, Hálószoba és nappali |
| Izzók száma | Egy |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Szín | Fekete |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 30 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 1370 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 95 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 30 W |
| Alak | Négyszögletes |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 30 W |
| Series | DAKARI Globo |
| Gyártó | Globo |
Hasonló termékek
Modern fekete mennyezeti lámpa 1 fázisú sínrendszerhez 5W 370 lm 3000K - Iconic Tsiri
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, egy izzóval
Raktáron
Linnea LED három áramkörös sínrendszeres lámpafej
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Profile sínrendszeres lámpafej
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Profile sínrendszeres lámpafej
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Mennyezeti lámpa fekete 78 cm beépített LED-del, 3 fokozatú fényerő-szabályozóval - Rowin
LED, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállításModern fekete mennyezeti lámpa sínrendszerhez 1 fázisú 5W 400 lm 2700-4000K - Iconic Tsiri
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, egy izzóval
Raktáron
Eglo 96326 - LED Csillár VALMORA 3xLED/5W/230V
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Clea általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállításModern bézs mennyezeti lámpa sínrendszerhez 1 fázisú 2-lámpás - Iconic Pulley
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronModern, ágyúszürke mennyezeti lámpa sínrendszerhez, 1 fázisú, 2-lámpás - Iconic Pulley
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Brilagi - LED dimmelhető POOL LED/18W/230V 3000-6000K 20 cm bézs + távirányító
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Modern mennyezeti lámpa fekete 30 cm arany belsővel - Drum
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
RaktáronModern arany színű spotlámpa borostyán üveggel 1 fázisú sínrendszerhez - Iconic Lloyd
Konyhába, üveg, modern stílusú
Raktáron
Dixie általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Polifemo általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállításModern fekete mennyezeti lámpa 1 fázisú sínrendszerhez 15W 1170 lm 3000K - Iconic Tsiri
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, egy izzóval
Raktáron
Philips 32613/30/P6 - Hue STILL LED 27W/230V dimm. lámpa + távirányító
LED, távirányítós, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Profile sínrendszeres lámpafej
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - FALCON WOOD MODERN mennyezeti LED lámpa LED/40W/230V átm. 60 cm fa
LED, fa, konyhába
RaktáronIngyenes szállítás
Fali lámpa fekete 4 lépéses szenzor mágneses LED-del újratölthető - Batt
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern mennyezeti lámpa fekete, LED-del, 3 lépésben dimmelhető - Keri
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Dixie általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállításModern bronz mennyezeti lámpa 1 fázisú sínrendszerhez 2 lámpával - Iconic Pulley
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Eglo 99375 - PHIANEROS LED mennyezeti lámpa/22W/230V
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Profile TRIAC sínrendszeres lámpafej
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Decorative sínrendszeres lámpafej
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Perfect álmennyezetbe süllyeszthető lámpa
LED, távirányítós, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Cami általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Cami általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Profile TRIAC sínrendszeres lámpafej
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - MOLINA LED 48W 230V 3000-6500K állítható mennyezeti lámpa + távirányít
LED, fa, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Modern mennyezeti lámpa fekete fával, LED-del, 3 lépésben dimmelhető - Alec
LED, fa, modern stílusú
RaktáronA(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

Aigostar - LED RGBW állítható mennyezeti lámpa LED/24W/230V 3000-6500K fehér+DO
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - Kültéri fali lámpa BRICKY 1xE27/60W/230V antracit IP54
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Aigostar - LED Fali lámpa LED/6,5W/230V 2700K
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED fürdőszobai mennyezeti lámpa AVESTA LED/18W/230V 4000K IP54
IP44, mennyezeti
Raktáron
Osram - LED-reflektor mozgásérzékelővel FLOODLIGHT LED/30W/230V 4000K IP65
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Brilagi - Spotlámpa SELE 4xGU10/30W/230V fekete
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
Rabalux 2110 - Fürdőszobai fali lámpa BECCA 1xG9/28W/230V IP44
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Philips Massive 50233/17/E7 BURLAP 3xE14/40W spotlámpa matt króm
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED állítható éjjeli lámpa ébresztővel BUNNY LED/1,2W/5V 3000K
Éjjeli lámpa
Raktáron
Eglo 44078 - Fali lámpatest TOWNSHEND 1xE27/60W/230V
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Rugalmas fali lámpa MAYA Double LED/4W/230V + LED/3W fekete
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Dalber 54602 - LITTLE LION gyereklámpa 1xE27/15W/230V
Asztali
RaktáronIngyenes szállítás
LED állítható fényű növénynevelő lámpa VITARO 4xLED/10W/230V fekete
230V
Raktáron
Brilagi - Spotlámpa SELE 3xGU10/30W/230V fekete
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa LUNA 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa TRIANGLE LED/20W/230V antracit IP65
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri függeszték VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás








