





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a V-Tac márkától származik, raktárunkban van, ára 9690.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Típus | Fali |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Behatolás védettség | IP65 |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Fény színe | Meleg fehér |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 8 W |
| Sugárzási szög | 167 ° |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 8 W |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 ON/OFF |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 50 W |
| A teljes fényáram | 750 lm |
| Stílus | Egyéb |
| Funkció | LED technológia |
| Izzók száma | 1 |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 8 W |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Series | OUTDOOR WALL LIGHT V-Tac |
| Gyártó | V-Tac |



Függő, műanyag
Raktáron
Álló
Raktáron

Függő
Raktáron

Álló, fém
Raktáron
Álló, fa
Raktáron
Álló
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, fém
Raktáron

Talajba építhető
Raktáron
Fali, műanyag
Raktáron

Álló, fém
Raktáron

Fali
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Raktáron
Álló, talajba építhető
Raktáron
Fali, bronz
Raktáron

Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Fali
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás