








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Napelemes fali lámpa LED-technológiával. Az IP65 magas védettségnek köszönhetően ideális kertek, kertutak és bejárati ajtók megvilágításához. A praktikus napelemes technológiának köszönhetően a telepítéshez nincs szükség elektromos hálózatra. A nap folyamán az akkumulátor a napelem segítségével a napfényből töltődik. Egyszerűen távirányítóval vezérelhető (a csomag része). A lámpa fényerőszabályozást, be-/kikapcsolást és időzítőt kínál. Kábel hossza: 3 m. Töltési idő: 5 - 6 óra. Üzemidő: 12 óra. Működési hőmérséklet: -20 és +50 °C között. A napelem méretei: 35 x 23,5 cm. Akkumulátor: 6000 mAh, 3,2 V lítium-ion akkumulátor (a csomag része). A lámpatest beépített, energiatakarékos LED fényforrással rendelkezik.
| Szolár | Igen |
|---|---|
| Típus | Fali |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 50 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Színhőmérséklet | 5000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 3 |
| Behatolás védettség | IP65 |
| A teljes fényáram | 500 lm |
| Funkció | Távirányító/LED technológia/Szolár technológia |
| Feszültség | 3,2 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 50 W |
| Mechanikai ellenállás mértéke | IK07 |
| Kapcsolási ciklusok száma | 20000 ON/OFF |
| Alak | Négyszögletes |
| Sugárzási szög | 180 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Kapacitás | 6000 mAh |
| Elem élettartam | 12 h |
| Fény színe | Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 50 W |
| Series | REFLECTOR SmartLED |
| Gyártó | SmartLED |



Függő, műanyag
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, fém
Raktáron
Álló, talajba építhető
Raktáron
Függő
Raktáron
Függő, fém
Raktáron

Fali, bronz
Raktáron


Álló
Raktáron
Fali
Raktáron
Fali, műanyag
Raktáron
Álló
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Raktáron


Fali
Raktáron
Álló, fa
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, fém
Raktáron
Talajba építhető
Raktáron


Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás