Hasonlítsd össze az árakat 13 311 Ft-tól 17 865 Ft-ig 2 webáruházban:
LED Kültéri fali lámpa LED/20W/230V 4000K IP65 fekete
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 13 311 Ft és 17 865 Ft közötti árkategóriában:
Termékleírás
A termék közvetlenül a gyártótól, a V-Tac márkától származik, raktárunkban van, ára 14790.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
Specifikációk
| Típus | Fali |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A teljes fényáram | 2045 lm |
| Sugárzási szög | 110 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 ON/OFF |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Behatolás védettség | IP65 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 20 W |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Alak | Négyszögletes |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 145 W |
| Funkció | LED technológia |
| Stílus | Egyéb |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Series | STAIRS V-Tac |
| Gyártó | V-Tac |
Ajánljuk

Picco talajba süllyeszthető kültéri lámpa
Talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kültéri fali és mennyezeti lámpa antik arany ovális IP44 - Noutica
Raktáron
Design kültéri fali lámpa fekete mozgásérzékelővel IP44 - Boris
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Kültéri állólámpa fekete, átlátszó gömbbel 50 cm IP44 - Sfera
Álló
Raktáron
Klasszikus kültéri lámpás fekete 200cm IP44 - Daphne
Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Kültéri lámpa sötétszürke 80 cm foglalattal IP44 - Malios
Raktáron
Klasszikus lámpa fekete 3 lámpás IP44 - Capital
Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kültéri fali lámpa antik arany IP44 - Glasgow
Fali
Raktáron
Kültéri lámpa fekete 220 cm 3-lámpás IP44 - Havana
RaktáronIngyenes szállítás
Kültéri lámpaoszlop rozsdabarna opállal 45 cm IP44 - Rox
Álló
Raktáron
Kültéri lámpaoszlop rozsdabarna opállal 80 cm IP44 - Rox
Raktáron
Ipari kültéri fali lámpa rozsdabarna IP44 - Charlois
Fali, 230V, fém
Raktáron
Modern kültéri lámpaoszlop rozsdamentes acélból 50 cm - Sfera
Álló, fém
Raktáron
Kültéri állólámpa fekete 120 cm IP44 - Havana
Álló, fém
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron
Klasszikus fekete kültéri oszlop 217 cm IP44 - New Haven Hammered
Álló
Raktáron
Modern kültéri lámpa fekete, átlátszó üveggel 200 cm IP44 - Sfera
RaktáronIngyenes szállítás
4 db fekete kerti reflektor készlet LED-del IP68 - Garly
Raktáron
Modern kültéri lámpaoszlop rozsdabarna 45 cm - Malios
Álló, fém
Raktáron
Okos kültéri állólámpa ültetővel fehér IP65 LED Wifi A60 - Verano
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Antracit szürke oszloplámpa 80 cm IP44 opál - Rox
Fém
Raktáron
Rusztikus kültéri fali lámpa sötétszürke IP44 - Kansas
Fali, fém
Raktáron
4 darabos modern fekete, állítható, IP65-ös talajba süllyeszthető spotlámpa szett - Oneon
Talajba építhető, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Modern kültéri állólámpa homokkő 40 cm - Grumpy
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Modern kültéri mennyezeti lámpa fekete üveggel 2-lámpás IP44 - Reims
Mennyezeti, fém
Raktáron
Ipari kültéri állólámpa fekete 65 cm IP44 - Baleno
Álló, talajba építhető
Raktáron
Kültéri talajszpot fekete AR111 állítható IP65 - Delux Honey
Talajba építhető
Raktáron
Klasszikus kültéri állólámpa fekete opálüveggel 210 cm IP44 - Champs
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Kültéri lámpa rozsdabarna 80 cm foglalattal IP44 - Malios
Fém
Raktáron
Modern kültéri fali lámpa sötétzöld IP44 - Kansas
Fali
Raktáron
Kültéri fali és mennyezeti lámpa antik arany kerek IP44 - Noutica
RaktáronA(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

Nedis HTPA15EBK kültéri elektromos fűtőtest 200 cm 1500W/230V IP34
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
LED Kültéri fali lámpa KREON 2xLED/3W/230V IP54 3000K fekete
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Westinghouse 65792- LED Dimmelhető kültéri fali lámpa LED/15W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
KÉSZLET 10x LED Izzó Philips GU10/4,6W/230V 2700K
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
Spotlámpa BAMBOO 3xGU10/10W/230V fehér
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Philips - LED Dimmelhető lámpa csipeszes FORYS LED/5W/5V CRI 90
LED, modern stílusú, csipeszes
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED mennyezeti lámpatest STRIPES LED/32W/230V ezüst
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fürdőszobai spotlámpa TURYN 3xGU10/10W/230V IP44 fekete
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Briloner 3882-015 - LED Mennyezeti lámpa MAILA STARRY LED/18W/230V fekete/arany
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Maytoni C051CL-01BS - Spotlámpa FOCUS 1xGU10/10W/230V réz
Bronz, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Maytoni MOD013PL-04B - Csillár zsinóron RING 4xG9/25W/230V fekete
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Fali spotlámpa polccal, USB töltővel 1xGU10/35W/230V fekete
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Aigostar - LED Dimmelhető szalag 5m LED/36W/24/230V 3000K + távirányító
LED szalagok, műanyag, klasszikus
RaktáronIngyenes szállítás
Csillár zsinóron TUBE LONG 5xE27/15W/230V fekete/arany
Hálószobaba és nappaliba, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 33667-LED RGBW FUEVA-C 21W/230V fürdőszobai dimmelhető lámpa, 30 cm átm.
Raktáron
Aigostar - LED Utcai világítás LED/100W/230V 6500K IP65
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Ideal Lux - LED Csillár zsinóron PERLAGE 10xG9/3W/230V 81 cm fekete/füstös
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 71254 - LED Fürdőszobai mennyezeti lámpa SAMIRA LED/48W/230V IP44 fekete
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás




