






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a V-Tac márkától származik, raktárunkban van, ára 45790.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Szoba | Konyha, Hálószoba és nappali |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Stílus | Modern |
| Lámpabúra | Lámpabúra nélkül |
| Szín | Fehér |
| Forma | Kerek |
| Fény színe | Középfehér |
| A teljes fényáram | 2500 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 360 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Típus | Csillár zsinóron |
| Hely | Nappali/Hálószoba/Konyha |
| Funkció | LED technológia |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 175 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Függesztési típusok | Zsinóron |
| Series | STYLISH PENDANTS V-Tac |
| Gyártó | V-Tac |

LED, távirányítós, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül
Raktáron
LED, üveg, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, dimmelhető, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
LED, üveg, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, távirányítós, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, dimmelhető, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, dimmelhető, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
LED, dimmelhető, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
LED, üveg, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, távirányítós, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
LED, dimmelhető, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Raktáron
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron