Hasonlítsd össze az árakat 15 332 Ft-tól 22 109 Ft-ig 2 webáruházban:
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 15 332 Ft és 22 109 Ft közötti árkategóriában:
Most érdemes vásárolni, az ár jelenleg ennyivel alacsonyabb az átlagosnál: 2537 Ft.
Árelőzmények megtekintéseElőző árak
- 2026. 05. 02. - 19 572 Ft
- 2026. 01. 20. - 19 572 Ft
- 2026. 05. 02. - 17 035 Ft
- 2026. 01. 20. - 17 035 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
LED mennyezeti lámpa, amely kényelmesen vezérelhető távirányítóval. Fokozatmentesen szabályozható a fényerő, változtatható a fény színe vagy választható előre beállított módok között. Memória funkció - a lámpa bekapcsolásakor megőrzi az utoljára beállított értékeket, amíg nem módosítja azokat. A memória funkció csak távirányítós kikapcsolás esetén működik, hagyományos kapcsolóval nem. Hagyományos kapcsolóval történő kikapcsoláskor változik a színhőmérséklet. Éjszakai mód - tompított fényt biztosít. Színhőmérséklet: 3000-6000K. A távirányító a csomag része (elemek nem tartozék).
Specifikációk
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Távirányítós |
| Feszültség | 230V |
| Forma | Kerek |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Izzók száma | Egy, Több |
| Okos | Igen |
| Szín | Fehér |
| Stílus | Egyéb |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 50 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Színhőmérséklet | 3000-6000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 3100 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | Távirányító/LED technológia/Dimmelhető távirányítóval |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 215 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 50 W |
| Alak | Kerek |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 50 W |
| Series | POOL SMART REMOTE Brilagi, POOL 40 cm Brilagi, POOL Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Kiváló design
Nincs
lehetőség a fényerő csökkentésére vagy növelésére.
szép, elegáns
A lámpa működik
Fény tompítása
Intenzitás növelése
Elég különös módja a lámpabúra/fedél felhelyezésének. Ha egyszer már nem fog világítani, nem tudom, hogyan vesszük le anélkül, hogy eltörnénk.
Hasonló termékek

Brilagi - POOL LED mennyezeti lámpatest 48W/230V 3000/4000/6000K Ø 40 cm fekete
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi-LED állítható fényű mennyezeti lámpa POOL SMART LED/36W/230V 3000-6000K
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Modern mennyezeti reflektor fekete 2-lámpás állítható - Botu
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Imar általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED mennyezeti lámpatest POOL LED/36W/230V 3000/4000/6000K átm. 30 cm fekete
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Ekei általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti lámpa fekete, beépített LED-del, 3 fokozatú fényerő-szabályozóval, 4 lámpás - Navara
LED, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Perfect álmennyezetbe süllyeszthető lámpa
LED, távirányítós, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti lámpa arany 56 cm füstüveggel 3-lámpás - Vidro
Klasszikus kapcsolóval, több mint egy izzóval
Raktáron
Mennyezeti lámpa fekete, beépített LED, 3 fokozatú fényerő-szabályozás, 3 lámpás - Navara
LED, klasszikus kapcsolóval, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Aveo LED általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi-LED állítható fényű POOL SMART LED/48W/230V 40 cm Wi-Fi Tuya+DO fekete
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Velna általános mennyezeti lámpa
LED, üveg, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Design mennyezeti spotlámpa fekete GU10 70mm 2-lámpás állítható - Vo
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Nevma általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Ozen mennyezeti spotlámpa
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Mikka LED három áramkörös sínrendszeres lámpafej
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Okos mennyezeti lámpa fekete IP44 2-lámpás, Wifi-vel ST64 - Charlois
Üveg, távirányítós, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Mennyezeti lámpa fa LED-del, 3 lépésben dimmelhető, 3-lámpás - Navara
LED, fa, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Modern mennyezeti lámpa fekete, LED-del és dimmerrel - Rondas
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Perfect általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Okos mennyezeti lámpa fekete 3-lámpás távirányítóval - Rondas
LED, fém, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Art Deco mennyezeti lámpa fekete 4-lámpás - Facil
Fém, klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú
Raktáron
Modern mennyezeti lámpa fa LED-del 3 fokozatban dimmelhető 3-lámpás - Rondas
LED, fa, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállításModern fekete spotlámpa 1 fázisú sínrendszerhez GU10 70mm - Iconic Roto
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Imar általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti lámpa fa LED-del 3 lépésben szabályozható 4-lámpás - Navara
LED, fa, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Tracer három áramkörös sínrendszeres lámpafej
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Rábalux ATHEN 3722 Plafonlámpa 2x60W/E27 IP20
LED, konyhába, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Malta általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Eglo 99255 - LED mennyezeti lámpa FUEVA 5 LED/10,5W/230V
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ipari spotlámpa fekete 2 lámpás - Suplux
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronA(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

LED fürdőszobai mennyezeti lámpa AVESTA LED/18W/230V 4000K IP54
IP44, mennyezeti
Raktáron
Brilagi-LED Dimmelhető fürdőszobai lámpatest FRAME SMART LED/50W/230V IP44 fekete+távirányító
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED gyereklámpa OXFORD 5xE27/15W/230V mennyezeti
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 44078 - Fali lámpatest TOWNSHEND 1xE27/60W/230V
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
LED állítható fényű növénynevelő lámpa VITARO 4xLED/10W/230V fekete
230V
Raktáron
Brilagi - VESTRA LED fürdőszobai tükörvilágítás, 8W/230V, 40 cm, IP44, króm
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa LUNA 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
Osram - LED-reflektor mozgásérzékelővel FLOODLIGHT LED/30W/230V 4000K IP65
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Aigostar - Fürdőszobai LED tükörvilágítás LED/12W/230V 4000K 60 cm IP44 fekete
Világítással, kerettel
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Mennyezeti lámpa MOLINA LED/24W/230V tölgy átm. 29 cm
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa érzékelővel BULKHEAD LED/20W/230V IP65
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Kültéri fali lámpa NEELY 1xE27/60W/230V IP54 antracit
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED gyerekszobai mennyezeti lámpa LOVE LED/48W/230V 3000/4500/6000K rózsaszín
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri függeszték VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED kültéri dekorációs lánc 20xE27/1W/230V 10 m IP65 fekete
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi BENE LED kültéri lámpa szenzorral 18W 230V 22x22 cm IP54
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa TRIANGLE LED/20W/230V antracit IP65
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás




