




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Praktikus 3 darabos napelemes lámpa szett. Egyedülálló kerti dekoráció. Alacsony fényerőssége miatt dekoratív világításként használható. Táplálás napelem panel segítségével. Automatikusan bekapcsol sötétedéskor. LED-ek száma: 4. Világítási idő: 6 - 8 óra. Fény színe: hideg fehér. Elem: 1 x AA NI-MH 600 mAh (a csomag része). Működési hőmérséklet: -20 °C és +60 °C között.
| Szolár | Igen |
|---|---|
| Hely | Kert és utak |
| Feszültség | 3 V |
| Funkció | Kapcsoló a világítótesten/Szolár technológia/LED technológia |
| Típus | Kültéri fali lámpa/Napelemes lámpa |
| Alak | Négyszögletes |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 0,8 W |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 0,8 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 10 W |
| Színhőmérséklet | 6500 K |
| A teljes fényáram | 104 lm |
| Darabszám a csomagban | 3 |
| Fény színe | Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 0,8 W |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Izzók száma | 1 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Stílus | Dekoratív/Egyéb |
| Series | SOLAR Globo |
| Gyártó | Globo |

Fali, 230V, fém
Raktáron


Álló
Raktáron
Álló, fém
Raktáron
Fém
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron

Talajba építhető, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
Raktáron

Álló, fém
Raktáron

Talajba építhető
Raktáron
Álló, talajba építhető
Raktáron
Fali
Raktáron
Mennyezeti, fém
Raktáron
Fali
Raktáron
Álló
Raktáron
Fém
Raktáron
Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Álló, fém
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron


Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron


Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás