

Méretek 90×76×75 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Fotel anyaga Anyag: Bézs - Linea 3Fa: Bükk Fotel mérete Szélesség: 76 cmÜlés mélysége: 55 cmTeljes mélység: 75 cmMagasság: 90 cmÜlésmagasság: 42 cmTeherbírás: 120 kg
| Szélesség: | 76 cm |
|---|---|
| Mélység: | 75 cm |
| Magasság: | 90 cm |
| Lábakkal | Igen |
|---|---|
| Anyag | Szövet |
| Háttámla magassága | Magas |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Lábak | Fa |
| Teherbírás | 120 kg |
| Fa dekoráció | Bükkfa |
| Nyithatóság | Nem nyitható |
| Ülésmagasság | 42 cm |

Modern stílusú, műbőr, klub
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Állítható, kihúzható, lábakkal
Raktáron
Lábtartóval, állítható, kihúzható
Raktáron
Füles, modern stílusú, lábakkal
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Állítható, kihúzható, szövet
Raktáron
Kihúzható, lábakkal, szövet
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
Kihúzható, szövet
Raktáron
Masszázs, szövet
Raktáron
Állítható, modern stílusú, kihúzható
Raktáron
Füles, kihúzható, rusztikus
Raktáron
Állítható, lábakkal
Raktáron
Modern stílusú
Raktáron
Füles, modern stílusú, lábakkal
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Állítható, lábakkal, szövet
Raktáron
Modern stílusú, kihúzható, szövet
Raktáron
Modern stílusú, lábakkal, szövet
Raktáron
Lábakkal, szövet
Raktáron
Kihúzható, szövet
Raktáron
90×76×75 cm, lábakkal, szövet
Raktáron
75×87×73 cm, kihúzható, dizájnos
Kiszállítás 2 hét múlva
Szövet
Raktáron
Lábakkal, szövet
Raktáron
Modern stílusú, kihúzható, szövet
Raktáron
Modern stílusú, kihúzható, szövet
Raktáron
Füles, állítható, lábakkal
Raktáron
Modern stílusú, lábakkal, szövet
Raktáron
Szövet
Raktáron
Állítható, lábakkal, szövet
Raktáron
Állítható, lábakkal, szövet
Raktáron
Modern stílusú, szövet
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Lábakkal, szövet
Raktáron
Skandináv stílusú
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fa, fém, skandináv stílusú
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron