













Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Műrattan Acélkeret Szín Fekete A szék méretei Szélesség: 108 cm Mélység: 70 cm Magasság: 115 cm Ülésmagasság: 72 cm Az állvány méretei Átmérő: 105 cm Magasság: 200 cm Rúd átmérője: 4,5 cm Maximális terhelés: 130 kg Kialakítás A csomag tartalma: szék, függő rugó és állvány Használható beltérben és kültérben is Szétszerelt állapotban szállítjuk Biztonsági figyelmeztetés A széket csak a teljes összeszerelés után használja. Az összeszerelést minden vásárló saját felelősségére végzi. Mielőtt beülne a székbe, győződjön meg arról, hogy a függesztés szilárdan fel van csavarozva. A szék nem alkalmas vad oldalirányú hintázásra. Ha az állványt használja a szék függesztéséhez, helyezze azt egy egyenes és szilárd felületre, ahol stabil, például padlóra vagy kövezett teraszra. 6 éves kor alatti gyermekek csak felnőtt felügyelete mellett használhatják a széket. Élvezze a nyugodt pillanatokat saját pihenőkuckójában. A függőszék nem csak ülőhely, hanem mód arra is, hogy lelassuljon és új energiát nyerjen. A finom ringatózás segít ellazítani a testet és a lelket, akár a kertben lazít, akár kedvenc könyvét olvassa a lakásban. A tartós anyagoknak és elegáns kialakításnak köszönhetően stílusos kiegészítője lesz minden térnek, és az új kedvenc pihenőhelyévé válik.
| Típus | Hintafotelek, Függő |
|---|---|
| Anyag | Rattan |
| Stílus | Modern |
| Fotel anyaga | Műanyag rattan, Acél |
| Minta | Egyszínű |
| Állvány | Igen |
| Ülésmagasság | 72 cm |
| Párnázat | Nincs párnázat |
| Rögzítés módja | Állványon |
| Teherbírás | 130 kg |
| Alak | Tojás |
| Kinézet | Hintaágy |
| Fotel mélysége | 70 cm |
| Fotel szélessége | 108 cm |
| Fotel magassága | 115 cm |

Állítható, hinta, kihúzható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Állítható, hinta, lábakkal
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Hinta, kihúzható
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
Függő, rattan, modern stílusú
Raktáron
88×64×88 cm, füles, modern stílusú
Raktáron
Állítható, hinta, kihúzható
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Forgó, szövet
Raktáron
Állítható, hinta, kihúzható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Hinta, kihúzható, rusztikus
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Állítható, hinta, kihúzható
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
24×80×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron