







A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 5934 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Pamut ágyneműhuzat A hálószobai textíliák között a legelterjedtebb anyag kétségkívül a pamut . A vásárlók értékelik nagyszerű jellemzőit és megfizethetőségét. A pamut légáteresztő, puha és kiválóan elvezeti a nedvességet, így azoknak is ideális, akik éjszaka jobban izzadnak. Lehetséges hátránya a gyűrődés és az emiatt szükséges vasalás. Az évek során bevált pamut természetes szál, amely a gyapotnövényből származik, és kíméletes a bőr teljes felületén . Anyag 100% pamut Gramm: 130 g/m2 Szín Kék Fehér Jellemzők Modern csillag motívum Ajánlott mosás: hetente, maximum 14 naponta Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártó címkéje szerint) Az ágyneműhuzatot vasalni kell Gyakorlati tanácsok Az első használat előtt alaposan mossa ki az ágyneműhuzatot Az ágyneműhuzatot külön mossa, mindig kifordítva és összezárva Használjon az anyaghoz és a színhez megfelelő mosószert Mosás után válasszon kíméletes centrifugálást Az ágyneműhuzatot kifordítva vasalja, így elkerülheti az anyag károsodását és a színek fakulását Csomag tartalma a választott változatnak megfelelően Ágyneműhuzat 140 x 200 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm Inspirálódjon tovább Pamut ágyneműhuzat Ágyneműhuzat Hálószoba Vasalást nem igénylő ágynemű Nem licences gyerek ágyneműhuzat Mikroplüss ágyneműhuzat
| Anyag | Krepp, Mikroszálas, Pamut-szatén |
|---|---|
| Szín | Kék |
| Rögzítés | Gombos |
| Motívumok | Csillagos |
| Típus | Egyszemélyes |
| Termék színe | Kék |
| Anyaga | 100% pamut |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Grammsúly | 130 g/m2 |
| Ágynemű mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Ágynemű mintája | Csillagok, Karácsonyi |
| Kell-e vasalni | Igen |
| Ágynemű stílusa | Modern |
| Évszak | Egész éves |
| Ár | Olcsó 8 500 Ft-ig |
| Kétoldalas | Nem |
| Készletek | Paplan és párna |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 - 40 °C |
| Súly | 0,7 kg |
Felhasználói értékelések
Élénk a színe
Az anyaga nagyon kemény még mosás és szárítás után is
Olyan, mintha nem is pamut lenne, inkább műszál
Vásárolva itt: Elerheto Otthon

Flanel, krepp, mikroszálas
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron

Flanel, krepp, mikroszálas
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, mikroplüss, cipzáras
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, mikroplüss, gombos
Raktáron
Pamut, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, csillagos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Krepp, mikroszálas, francia
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Flanel, mikroszálas, francia
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Mikroplüss, cipzáras, gombos
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Krepp, mikroszálas, gombos
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Krepp, mikroszálas, mikroplüss
Raktáron
Virágos, egyszemélyes
Raktáron
Krepp, mikroszálas, gombos
Raktáron
Flanel, mikroszálas, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Flanel, cipzáras, francia
Raktáron
Pamut, gombos, kétszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
90×206 cm, fa, lábakkal

Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Fotótapéta, 3D hatású, papír
Raktáron
88×169 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Fa, szövet, otthoni

200×220 cm, gyapjú, mikroplüss
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron