



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Pamut ágyneműhuzat Az ágyruházat állandó és legelterjedtebb anyaga kétségtelenül a pamut . A vásárlók nagyra értékelik nagyszerű jellemzőit és megfizethetőségét. A pamut légáteresztő, puha és kiválóan vezeti el a nedvességet. Ezért azoknak is ajánlott, akik éjszaka jobban izzadnak. Esetleges hátránya a gyűrődés, így vasalást igényel. Az évek során bizonyított pamut természetes szál, amelyet gyapotnövényből nyernek, és kíméletes a test egész bőréhez . Anyag 100% pamut Gramázs: 130 g/m2 Szín Szürke Fehér Zöld Jellemzők Eredeti vidéki motívum Ajánlott mosás: hetente, legfeljebb 14 naponta egyszer Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártó címkéje alapján) A huzat vasalást igényel Gyakorlati tanácsok Az első használat előtt a huzatot alaposan mossa ki Az ágyneműt különösen, mindig kifordítva és becsukva mossa Használjon a huzat anyagának és színének megfelelő mosószert Mosás után válassza a kímélő centrifugálást A huzatot kifordítva vasalja, így elkerülve az anyag sérülését és a színek fakulását A csomag tartalma a választott változat szerint Ágyneműhuzat 140 x 200 cm: 1 db huzat takaróra 140 x 200 cm | 1 db huzat párnára 70 x 90 cm Inspirálódjon tovább Pamut ágyneműhuzat Ágyneműhuzat Hálószoba Szatén ágyneműhuzat Mikroszálas ágynemű Nem licences gyerek ágyneműhuzat
| Anyag | Pamut, Krepp, Mikroszálas, Pamut-szatén |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Rögzítés | Gombos |
| Motívumok | Állatok |
| Típus | Egyszemélyes |
| Termék színe | Szürke |
| Anyaga | 100% pamut |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Grammsúly | 130 g/m2 |
| Ágynemű mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Ágynemű stílusa | Vidéki |
| Ágynemű mintája | Virágok |
| Kell-e vasalni | Igen |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Évszak | Egész éves |
| Ár | Olcsó 8 500 Ft-ig |
| Készletek | Paplan és párna |

Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron

Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, csíkos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron

Pamut, szatén, damaszt
Raktáron
Flanel, krepp, mikroszálas
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
135×200 cm, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron

Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron

160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Mikroplüss, egyszínű
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Álló
Raktáron