Hasonlítsd össze az árakat 9216 Ft-tól 11 454 Ft-ig 2 webáruházban:
LED Napelemes reflektor érzékelővel INTEGRA LED/3W/3,7V IP44 + távirányító
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 9216 Ft és 11 454 Ft közötti árkategóriában:
Most érdemes vásárolni, az ár jelenleg ennyivel alacsonyabb az átlagosnál: 1214 Ft.
Árelőzmények megtekintéseElőző árak
- 2026. 05. 02. - 11 454 Ft
- 2026. 03. 21. - 11 454 Ft
- 2026. 05. 02. - 11 454 Ft
- 2026. 03. 21. - 11 454 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Energiatakarékos LED reflektor. Infra mozgásérzékelővel és napenergia-technológiával felszerelve. Beépített Li-Ion 1200 mAh 3,7V akkumulátor. Kényelmes vezérlés távirányítóval (a csomag része). Érzékelési távolság: 3 - 5 m. Világítási idő: 6 óra. Töltési idő: 5 óra. A reflektor méretei: 13,7 x 5,5 x 16,7 cm. A nappanel méretei: 10 x 3 x 14,7 cm. Beépített energiatakarékos LED forrás. Garancia időtartama: 3 év.
Specifikációk
| Mozgásérzékelős | Igen |
|---|---|
| Szolár | Igen |
| Típus | Talajba építhető |
| Stílus | Egyéb |
| Funkció | Alkonyérzékelő/Kapcsoló a világítótesten/LED technológia |
| Kapacitás | 1200 mAh |
| Hossz | 147 mm |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 3 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 3 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 25 W |
| Színhőmérséklet | 6000 K |
| A teljes fényáram | 300 lm |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 10000 h |
| Feszültség | 3,7 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 3 W |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Series | SOLAR Polux, SOLAR STREETLIGHT, REFLECTOR Polux |
| Gyártó | Polux |
Hasonló termékek

Oslo kültéri falikar
Szolár, fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Ipari fali lámpa szürke IP44 - Sutton Up
Fali
Raktáron
Klasszikus mennyezeti lámpa fekete IP44 - Leuven
Raktáron
Deuba 6 darabos LED-es napelemes fali lámpa készlet
Szolár, fali, talajba építhető
Raktáron
Ipari kültéri fali lámpa rozsdabarna IP44 - Ruben
Fali, fém
Raktáron
Lot mennyezeti spotlámpa
Mennyezeti, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Ipari kültéri fali lámpa fekete IP44 - Ruben
Fali, fém
Raktáron
Bergen kültéri falikar
Fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Kültéri fali lámpa fekete füstös búrával 2-lámpás IP44 - Denmark
Fali, műanyag
Raktáron
Lofoten kültéri falikar
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - CROTONE kültéri LED-lámpa LED/7W/230V barna IP54 30 cm
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Indus kültéri mennyezeti lámpa
Fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
VISIO LED reflektor 10W 230V 4000K IP65 s pohybovým senzorem
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Brilagi - LED Kültéri lámpa BARI LED/7W/230V 3000/4000/6000K IP54 30 cm
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Agosto kültéri falra simuló lámpa
Fali, talajba építhető
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kültéri fali lámpa TEKSAS szenzorral 1xE27/12W/230V IP44 antracit
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Cerise kültéri mennyezeti lámpa
Mennyezeti, fém
Raktáron
Immax 08501L - 2x LED RGB napelemes fali lámpa LED/1W/1,2V 3500K IP65
Szolár, fali, talajba építhető
Raktáron
Brilagi - Kültéri fali lámpatest MOLDE 1xE27/60W/230V IP44 bronz/patina
Fali, bronz, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
2 darabos kültéri fali lámpa készlet fekete rozsdamentes acél IP44 - Solo
Fali, fém
Raktáron
Margot kültéri falra simuló lámpa
Fali, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Dusty Pro talajba süllyeszthető kültéri lámpa
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern fekete kültéri fali lámpa IP44 mozgásérzékelővel - Ensam
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Modern fekete kültéri fali lámpa IP44 - Ensam
Fali
Raktáron
Elstead BL21A-BLACK - Kültéri csillár HEREFORD 1xE27/100W/230V IP43
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Lofoten kültéri mennyezeti lámpa
Mennyezeti, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Kültéri fali lámpa fekete, beépített LED-vel, IP54 - Ferdinand
Fali, fém
Raktáron
2 db-os kültéri fali lámpa sötét szürke 2-lámpás szürkületi érzékelővel - Duo
Fali, fém
Raktáron
Kültéri fali lámpa rozsdabarna IP44 mozgásérzékelővel - Ruben
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Philips 17237/30/PN - Kültéri lámpa MYGARDEN HOVERFLY 1xE27/60W/230V
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali lámpa fekete LED-del IP54 mozgásérzékelővel, szolár - Border
Mozgásérzékelős, szolár, fali
Raktáron
Modern fekete kültéri fali lámpa 2 égős IP44 alkonyatérzékelővel - Dubbla
Fali, fém
RaktáronA(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

LED fürdőszobai mennyezeti lámpa AVESTA LED/18W/230V 4000K IP54
IP44, mennyezeti
Raktáron
Brilagi-LED Dimmelhető fürdőszobai lámpatest FRAME SMART LED/50W/230V IP44 fekete+távirányító
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED gyereklámpa OXFORD 5xE27/15W/230V mennyezeti
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 44078 - Fali lámpatest TOWNSHEND 1xE27/60W/230V
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
LED állítható fényű növénynevelő lámpa VITARO 4xLED/10W/230V fekete
230V
Raktáron
Brilagi - VESTRA LED fürdőszobai tükörvilágítás, 8W/230V, 40 cm, IP44, króm
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa LUNA 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
Osram - LED-reflektor mozgásérzékelővel FLOODLIGHT LED/30W/230V 4000K IP65
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Brilagi - LED Mennyezeti lámpa MOLINA LED/24W/230V tölgy átm. 29 cm
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa érzékelővel BULKHEAD LED/20W/230V IP65
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED gyerekszobai mennyezeti lámpa LOVE LED/48W/230V 3000/4500/6000K rózsaszín
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Kültéri fali lámpa NEELY 1xE27/60W/230V IP54 antracit
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri függeszték VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED kültéri dekorációs lánc 20xE27/1W/230V 10 m IP65 fekete
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa TRIANGLE LED/20W/230V antracit IP65
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi BENE LED kültéri lámpa szenzorral 18W 230V 22x22 cm IP54
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - Felületre szerelhető FRED csillár 3xE27/60W/230V átm. 59 cm bronzszínű
Rusztikus, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás





