










Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Brilagi márkától származik, raktárunkban van, ára 15469.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Feszültség | 230V |
|---|---|
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 7 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP54 |
| A teljes fényáram | 450 lm |
| Típus | Kültéri állólámpák |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 30 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 7 W |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 7 W |
| Series | OUTDOOR LAMP Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Fali, fém
Raktáron
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető
Raktáron
Álló, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, szolár, fali
Raktáron
Fali
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron

Fali
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető
Raktáron
Fali
Raktáron
Fali
Raktáron
Mennyezeti, 230V, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, talajba építhető, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
Raktáron
230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron