
Goldea sima pamut lepedő - zsálya színű 140 x 240 cm
Gumis, pamut
RaktáronKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Összetétel: 100% mikroszál Gramázs: 160 g/m² Szín Világoszöld Méretek Méret: 90 x 200 cm Jellemzők Puhább és tartós anyag, hosszú élettartammal Nagy rugalmasság, nem csúszik el és szorosan tart Nem vasalható A lepedő teljes kerületén gumírozott Gyakorlati tanácsok Első használat előtt alaposan mossa ki a lepedőt Ajánlott mosási hőmérséklet: 30–40 °C (a gyártó címkéje szerint) Ajánlott mosás: hetente, de legfeljebb 14 naponta egyszer Szárítógépben alacsony hőmérsékleten ajánlott szárítani Csomag tartalma 1 db lepedő 90 x 200 cm Inspirálódjon tovább Jersey lepedők 90 x 200 cm Jersey lepedők Lepedők Hálószoba Jersey exclusive Jersey lepedők 180 x 200 cm
| Típus | Gumis |
|---|---|
| Szín | Zöld |
| Anyag | Jersey, Pamut-szatén |
| Termék színe | Zöld |
| Méret | 90 x 200 cm |
| Grammsúly | 160 g/m2 |
| Anyaga | 100% mikroszál |
| Szárítógépben szárítható | Igen |
| Rugalmas | Igen |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Optimális matrac magasság | 20 cm-ig |
| Kialakítás | Gumis, Rugalmas |
| Gumis | Igen |

Gumis, pamut
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
220×240 cm, gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Jersey
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, jersey, mikroplüss
Raktáron
Jersey
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

88×169 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
90×206 cm, fa, lábakkal


30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható

Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
200×220 cm, mikroplüss, fleece
Raktáron
Fa, szövet, otthoni

Gumis, pamut
Raktáron