
Brilagi - Kültéri fali lámpa érzékelővel HARBOR 1xE27/40W/230V IP33 fekete/fehér
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Energiatakarékos napelemes fali LED lámpa, amely napenergiával töltődik, így működési költsége nulla.Kiválóan alkalmas otthonok, kültéri terek vagy épületek megvilágítására.A fali lámpa gyönyörű fényhatást kelt, és a fény sugárzási szögét tetszés szerint felfelé vagy lefelé állíthatja.Egyszerű telepítés.Alkonyatérzékelővel felszerelve.Műszaki adatok:Méret: 155 x 100 x 92 mm.Napelem: monokristályos szilícium 5V/0,9W x 3.Akkumulátor: 18650 lítium-vas-foszfát akkumulátor 3,2 V/1300 mAh, a csomag része.LED típus: COB 1x 2 db LED.Töltési idő: 4-5 óra.Működési idő: 8-10 óra (az akkumulátor töltöttségétől függően).Védettségi fokozat: IP54.Színhőmérséklet: 3000-3500K.
| Szín | Fehér |
|---|---|
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 2 W |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 2 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 5 W |
| A teljes fényáram | 40 lm |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 2 W |
| Alak | Négyszögletes |
| Funkció | Alkonyérzékelő/LED technológia/Szolár technológia |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Színhőmérséklet | 3000-3500 K |
| Kapacitás | 1300 mAh |
| Behatolás védettség | IP54 |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Stílus | Egyéb |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér |
| Garanciális időszak | 24 hónap |
| Típus | Napelemes fali lámpa/Kültéri fali lámpa |
| Feszültség | 5 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 3 |
| Series | SOLAR Immax NEO, OUTDOOR Immax Neo |
| Gyártó | Immax |

Mozgásérzékelős, fali, 230V
Raktáron
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
Raktáron

Fém
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Szolár, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Fém
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali
Raktáron
Álló, fém
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Szolár, fali, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, műanyag
Raktáron
Talajba építhető
Raktáron
Álló, fém
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás