










Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Energiatakarékos napelemes fali LED lámpa, amely napenergiával töltődik, így működési költsége nulla.Kiválóan alkalmas otthonok, kültéri terek és épületek megvilágítására.A fali lámpa gyönyörű fényhatást kelt.Egyszerű telepítés.Alkonyatérzékelővel felszerelt.Választható üzemmódok:Be-/kikapcsoló vezérlés.Egy gombnyomásra a lámpa 100%-os fényerővel világít.Második gombnyomásra a lámpa 50%-os fényerőre vált.Harmadik gombnyomásra a lámpa kikapcsol.Tartsd lenyomva 2-3 másodpercig a fény színének megváltoztatásához.Műszaki adatok:Napelem: monokristályos szilícium 5V/1,2W.Elem: 18650 lítium-vas-foszfát akkumulátor 3,2 V/1300 mAh (tartozék).Töltési idő: 4-5 óra.Működési idő: 10-12 óra (az akkumulátor töltöttségétől függően).Védettségi fokozat: IP54.Színhőmérséklet: 6000-6500K / 3000-3500K.
| Mozgásérzékelős | Igen |
|---|---|
| Szolár | Igen |
| Típus | Fali |
| Szín | Fehér |
| Anyag | Fém |
| Hely | Lugas/Kert és utak |
| Stílus | Egyéb |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Színhőmérséklet | 3000-3500 K/6000-6500 K |
| Kapacitás | 1300 mAh |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 3 |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Funkció | Alkonyérzékelő/Érzékelős/LED technológia |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 2 W |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 2 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 5 W |
| A teljes fényáram | 15 lm |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 2 W |
| Feszültség | 5 V |
| Garanciális időszak | 24 hónap |
| Behatolás védettség | IP54 |
| Series | SOLAR Immax |
| Gyártó | Immax |

Szolár, talajba építhető, 230V
Raktáron
Fém
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Talajba építhető, 230V, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, 230V
Raktáron
Fali, 230V, fém
Raktáron
Talajba építhető, fém
Raktáron
Mennyezeti, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, szolár, talajba építhető
Raktáron
Fali, 230V, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, szolár, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, 230V
Raktáron
Fali, 230V, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, talajba építhető, 230V
Raktáron
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, 230V
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Mennyezeti, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, 230V
Raktáron
Fali, talajba építhető, 230V
Raktáron
Mennyezeti, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, műanyag
Raktáron
Fali, talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, mennyezeti, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
Világító
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás