

Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Luxera márkától származik, raktárunkban van, ára 8390.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Típus | Fali |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Stílus | Egyéb |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 600 lm |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 8 W |
| Hely | Kert és utak |
| Funkció | LED technológia |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 8 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 8 W |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 55 W |
| Series | ACAPULCO Luxera |
| Gyártó | Luxera |
Felhasználói értékelések
Kár, hogy a hibás dióda nem cserélhető, és az egész lámpát ki kell cserélni.

Mennyezeti, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető, 230V
Raktáron
Fali, 230V, fém
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, szolár, talajba építhető
Raktáron
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mozgásérzékelős, szolár, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém
Raktáron
Talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mennyezeti, 230V, fém
Raktáron
Szolár, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, szolár, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, 230V
Raktáron
Mennyezeti, 230V, fém
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, 230V
Raktáron
Fali, műanyag
Raktáron
Mennyezeti, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém, műanyag
Raktáron
Mozgásérzékelős, szolár
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, 230V, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
RaktáronIngyenes szállítás