









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Energiatakarékos napelemes fali LED lámpa, amely napenergiával töltődik, így működési költsége nulla. Kiválóan alkalmas otthonok, kültéri terek vagy épületek megvilágítására. A fali lámpa gyönyörű fényhatást biztosít. Egyszerű telepítés. Alkonyatérzékelővel felszerelve. A lámpa hátoldalán található kapcsolóval a fény színe váltható. Vezeték nélküli lámpa választható üzemmódokkal: 1. mód - 100% teljesítmény. 2. mód - 50% teljesítmény. Műszaki adatok: Méretek: 131 x 131 x 70 mm.Napelem: monokristályos szilícium 5V/2W.Elem: 18650 lítium-vas-foszfát akkumulátor 3,2 V/1300 mAh (tartozék).Töltési idő: 4-5 óra.Üzemidő: 10-12 óra (az akkumulátor töltöttségétől függően).Védettségi fokozat: IP54.Színhőmérséklet: 6000-6500K / 3000-3500K.
| Szín | Fehér |
|---|---|
| Színhőmérséklet | 3000-3500 K/6000-6500 K |
| Hely | Lugas/Kert és utak |
| Típus | Kültéri fali lámpa/Napelemes fali lámpa |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Feszültség | 5 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 2 W |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 2 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 5 W |
| A teljes fényáram | 30 lm |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 2 W |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Funkció | LED technológia/Alkonyérzékelő/Szolár technológia |
| Behatolás védettség | IP54 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Kapacitás | 1300 mAh |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 3 |
| Garanciális időszak | 24 hónap |
| Alak | Négyzetes |
| Stílus | Egyéb |
| Series | SOLAR Immax |
| Gyártó | Immax |

Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás

Mennyezeti, talajba építhető, fém
Raktáron
Szolár
Kiszállítás 1 nap múlva
Mozgásérzékelős, szolár, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, szolár, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, szolár, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, szolár, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, szolár, talajba építhető
Raktáron
Függő
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, szolár, fali
Raktáron
Mozgásérzékelős
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, szolár, talajba építhető
Kiszállítás 2 nap múlva

Szolár, fém
Raktáron
Szolár, talajba építhető
Raktáron
Mennyezeti, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Talajba építhető, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, szolár, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, talajba építhető
Raktáron
Szolár, fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Asztali
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron
IP44
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás