





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Pamut ágynemű A legelterjedtebb és legismertebb ágynemű anyag garantáltan a pamut . A vásárlók értékelik kiváló jellemzőit és elérhető árát. A pamut légáteresztő, puha és kiválóan elvezeti a nedvességet. Ezért alkalmas olyan személyek számára is, akik éjszaka jobban izzadnak. Lehetséges hátránya a gyűrődés és a vasalás szükségessége. Az évek alatt bevált pamut természetes szál, amely a gyapotból származik, és kíméletes a bőr számára . Anyag 100% pamut Gramázs: 135 g/m² Szín Fehér Jellemzők Ajánlott mosás: hetente, legfeljebb 14 naponta egyszer Ajánlott mosási hőmérséklet: 60 °C (a gyártó címkéje szerint) Az ágyneműt vasalni szükséges Gyakorlati tanácsok Az első használat előtt alaposan mossa ki az ágyneműt Az ágyneműt külön, mindig kifordítva és bekapcsolva mossa Használjon az anyaghoz és az ágynemű színéhez illő mosószert Mosás után válasszon kíméletes centrifugálást Az ágyneműt kifordítva vasalja, ezzel elkerüli az anyag károsodását és a színek fakulását A csomag tartalma a választott változattól függően Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm Inspirálódjon tovább Bútor Gyerekeknek
| Anyag | Pamut |
|---|---|
| Rögzítés | Gombos |
| Termék színe | Fehér |
| Anyaga | 100% pamut |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Grammsúly | 135 g/m2 |
| Ágynemű mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Kell-e vasalni | Igen |
| Ágynemű mintája | Egyszínű |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 60 °C |
| Évszak | Egész éves |
| Ágynemű stílusa | Minimalista |
| Ár | Olcsó 5 000 Ft-ig |
| Készletek | Paplan és párna |
Felhasználói értékelések
Nem hófehér, rózsaszínes beütése van az anyagnak
A csomagolason és a terméken sincs anyagösszetétel
Vásárolva itt: Elerheto Otthon

Pamut, francia, gombos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Krepp, egyszínű, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, francia, gombos
Raktáron
Krepp, csíkos, gombos
Raktáron

Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, francia
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Mikroplüss, cipzáras, francia
Raktáron
Pamut, len, cipzáras
Raktáron
Krepp, mikroszálas, gombos
Raktáron
Pamut, len, cipzáras
Raktáron
Pamut, len, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Krepp, mikroszálas, mikroflanel
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, karácsonyi témájú
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, pöttyös
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, flanel, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, len, cipzáras
Raktáron
Pamut, damaszt, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, karácsonyi témájú
Raktáron
Pamut, cipzáras, karácsonyi témájú
Raktáron
Pamut, mikroplüss, cipzáras
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
90×206 cm, fa, lábakkal

88×169 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron

Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható