





A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 7295 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Pamut ágyneműhuzat Pamut ágyneműhuzat 70% újrahasznosított pamut és 30% BCI szűzpamut keverékéből. Az újrahasznosított pamut segít megóvni a természeti erőforrásokat, és új életet ad a már használt textilanyagoknak, míg a BCI szűzpamut a Felelősebb Pamut Kezdeményezés programjának keretében felelősségteljesebb termelésből származik . Ennek a kombinációnak köszönhetően az anyag kellemes tapintású, légáteresztő , és környezetbarátabb. Lehetséges hátránya a gyűrődés és az ennek következő vasalási szükséglet. Anyag 70% újrahasznosított pamut | 30% BCI szűzpamut Szín Barackszínű Jellemzők Ajánlott mosás: hetente, maximum 14 naponta Nemzetközi tanúsítási rendszer OEKO-TEX Standard 100 A párnahuzat hotelzsebbel van ellátva A paplanhuzat holland zárral az áthajtásnál van ellátva Ajánlott mosási hőmérséklet: 40 °C (gyártó címkéje szerint) Szárítógépben szárítás: max. 60 °C Az ágyneműt szükséges vasalni Gyakorlati tanácsok Az első használat előtt az ágyneműt alaposan mossa ki Az ágyneműt külön és mindig kifordítva mossa Használjon a anyagnak és a színnek megfelelő mosószert Mosás után válassza a kímélő centrifugálást Az ágyneműt kifordítva vasalja, ezzel megelőzheti az anyag károsodását és a színek fakulását A csomag tartalma a választott változattól függően Ágynemű 140 x 220 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 220 cm + 20 cm | 1 db párnahuzat 60 x 70 cm Ágynemű 200 x 220 cm: 1 db takaróhuzat 200 x 220 cm + 20 cm | 2 db párnahuzat 60 x 70 cm Ágynemű 220 x 260 cm: 1 db takaróhuzat 220 x 260 cm + 20 cm | 2 db párnahuzat 60 x 70 cm
| Anyag | Pamut |
|---|---|
| Szín | Narancssárga |
| Motívumok | Egyszínű |
| Típus | Kétszemélyes, Francia |
| Ágyneműhuzat mérete | 2 db 60 x 70 cm | 200 x 220 cm |
| Rögzítés | Bújtatós, Holland zár |
| Anyaga | 100% pamut |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 220 cm, 200 x 220 cm, 220 x 260 cm |
| Ágynemű stílusa | Skandináv, Modern, Minimalista |
| Kell-e vasalni | Igen |
| Ágynemű mintája | Egyszínű |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Évszak | Egész éves |
| Termék színe | Sárgabarack |
| Ár | Olcsó 8 500 Ft-ig |
| Kétoldalas | Nem |
| Párna mérete | 60 x 70 cm |
| Készletek | Paplan és párna |
| Ágynemű mérete | 60 x 70 cm | 140 x 220 cm, 2 db 60 x 70 cm | 200 x 220 cm, 2 db 60 x 70 cm | 220 x 260 cm |
| Grammsúly | 119 g/m2 |

Krepp, mikroszálas, mikroflanel
Raktáron
200×220 cm, francia
Raktáron
Pamut, len, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Krepp, mikroszálas, gombos
Raktáron
Pamut, krepp, mikroszálas
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Cipzáras, csíkos, egyszemélyes
Raktáron
Krepp, mikroszálas, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, francia
Raktáron
Mikroplüss, cipzáras, francia
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, karácsonyi témájú
Raktáron
Krepp, mikroszálas, mikroflanel
Raktáron
Pamut, szatén, damaszt
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras
Raktáron
Krepp, cipzáras, virágos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron

Pamut, gombos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
140×200 cm, egyszemélyes
Raktáron
Flanel, krepp, mikroszálas
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, csíkos
Raktáron
Krepp, egyszínű, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Pamut, francia, gombos
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron

38×38×38 cm
Raktáron
200×220 cm, steppelt, mikroplüss
Raktáron
85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron

75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
160×200 cm, fa, ágyráccsal
Raktáron
4×120×23 cm, laminált, matt
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Modern stílusú, mosható, fotótapéta
Raktáron