







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Pamut ágyneműhuzat A legelterjedtebb anyagok közé tartozik a pamut az ágyneműk világában. A vásárlók nagyra értékelik kiváló jellemzői és megfizethetősége miatt. A pamut légáteresztő, puha és remekül elvezeti a nedvességet, ezért kiváló választás azok számára, akik éjszaka hajlamosak izzadni. Lehetséges hátránya a gyűrődés, ezért vasalni szükséges. Az évtizedek óta bevált pamut természetes szál, amelyet a gyapot növényből nyernek, és kíméletes a bőr egészére nézve . Anyag 100% pamut Gramázs: 130 g/m2 Szín Fehér Arany Szürke Jellemzők Eredeti természetes minta levelekkel Ajánlott mosás: minden héten, maximum 2 hetente Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártó címkéje szerint) Az ágyneműt vasalni szükséges Gyakorlati tanácsok Az első használat előtt az ágyneműt alaposan ki kell mosni Az ágyneműhuzatot külön mossa, mindig kifordítva és összegombolva Használjon az anyagnak és színnek megfelelő mosószert Mosás után válasszon kímélő centrifugálást Az ágyneműt kifordítva vasalja, így megakadályozza az anyag károsodását és a színek kifakulását A csomag tartalma a választott változatnak megfelelően Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm Inspirálódjon tovább Pamut ágyneműhuzat Ágyneműhuzat Hálószoba 6 részes ágynemű Polipamut ágynemű Mikroflanel ágyneműhuzat
| Anyag | Krepp, Mikroszálas, Pamut-szatén |
|---|---|
| Rögzítés | Gombos |
| Motívumok | Virágok |
| Típus | Egyszemélyes |
| Termék színe | Fehér |
| Anyaga | 100% pamut |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Grammsúly | 130 g/m2 |
| Ágynemű mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Ágynemű stílusa | Vidéki |
| Ágynemű mintája | Virágok, Természet |
| Kell-e vasalni | Igen |
| Évszak | Egész éves, Ősz |
| Ár | Olcsó 8 500 Ft-ig |
| Kétoldalas | Nem |
| Készletek | Paplan és párna |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 - 40 °C |
| Súly | 0,7 kg |
Felhasználói értékelések
Kellemes viselet
Nagyon szép minták
Elérhető ár
Vásárolva itt: Elerheto Otthon
Szép
Vásárolva itt: Elerheto Otthon
Kemény anyag
Vásárolva itt: Elerheto Otthon
az ágynemű anyaga nem felelt meg az elvárásnak
Vásárolva itt: Elerheto Otthon

Pamut, krepp, mikroszálas
Raktáron
Mikroszálas, mikroplüss, cipzáras
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Mikroszálas, mikroplüss, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Mikroszálas, francia, pamut-poliészter
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Krepp, csíkos, gombos
Raktáron
Krepp, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, pöttyös
Raktáron
Pamut, krepp, mikroszálas
Raktáron
Krepp, mikroszálas, mikroplüss
Raktáron
Mikroszálas, mikroplüss, cipzáras
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroplüss, cipzáras, francia
Raktáron
Flanel, mikroszálas, francia
Raktáron
Mikroszálas, virágos, francia
Raktáron
Krepp, mikroszálas, gombos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroszálas, mikroplüss, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
90×206 cm, fa, lábakkal

88×169 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron

Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Modern stílusú, matt, fa
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron