





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
LED kültéri lámpa, amely falra vagy mennyezetre szerelhető. A színhőmérséklet változtatása a lámpatestre szerelt kapcsolóval. Színhőmérséklet: 3000, 4000 vagy 6500K.
| Típus | Fali |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Feszültség | 230V |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Funkció | LED technológia |
| Alak | Négyzetes |
| Behatolás védettség | IP54 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 145 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K/4000 K/6500 K |
| A teljes fényáram | 2120 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Series | ISOLA Redo, UP OUT Redo |
| Gyártó | Redo |

Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron


Fali, 230V, fém
Raktáron
Álló
Raktáron
Álló, fém
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron

Mennyezeti, fém
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, talajba építhető
Raktáron
Talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron

Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron
Fali
Raktáron
Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás


Talajba építhető
Raktáron
Álló, fém
Raktáron
Álló
Raktáron
Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Álló, fém
Raktáron
Talajba építhető, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás

Fali
Raktáron
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronLED, üveg, modern stílusú
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Fém, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, meleg fehér
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, 230V, felületre szerelhető
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, hálószobaba és nappaliba
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, kerek
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás